主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дивитися фiльм Диво-жінка 1984 в hd якості 2m
#1
дивитися фiльм Диво-жінка 1984 в hd якості 2m

[图: 6067ce212652affec96f8256bc229aa9.jpg]

Дивитися фiльм Диво-жінка 1984
Дивитися фiльм Диво-жінка 1984
Дивитися фiльм Диво-жінка 1984

















Абсолютно. Що мені подобається у цій франшизі, це те, що це чи не єдиний супергеройський фільм, у центрі сюжету якого – історія кохання. Це те, що мене завжди цікавило: не стільки екшн, бо мій герой не має суперздібностей (хоч і побитись навкулачки довелось не раз, та й бути побитим – теж), але те, що такий високобюджетний фільм студія зробила про кохання, хоч і загорнула цю тему в чудовий екшн. І у другому фільмі на нас чекає те саме. Всього у 16 років Еллі Лансінг зробила крок до своєї мрії: вона отримала посвідчення водія та вирушила до дядька Тіма, який працює в автомайстерні. Батька дівчина не знала, а тому цей родич міг не тільки розповісти правду про нього, але й навчити всього, що знає про автомобілі. Та літня робота в майстерні допомогла Еллі стати вправним водієм зі знаннями того, як влаштована робота машин. Тому на дорозі та автоперегонах їй немає рівних.

Фентезійний бойовик «Диво-жінка 1984» є сиквелом однойменного фільму 2017 року про супергероїню з коміксів DC, другим повнометражним фільмом присвяченим героїні та восьмим за рахунком з кіновсесвіту DC. Цього разу її головними противниками стали бізнесмен-телепат Максвелл Лорд, що мріє за допомогою магії стати Богом, та доктор Барбара Енн Мінерва, яка перетворюється на кровожерну жінку-кішку - Гепарду. За сюжетом, амазонка і супергероїня Діана Принц вступає у протистояння з Радянським Союзом під час холодної війни в 1980-х роках. Джерело: dailymail Він прийшов, щоб отримати владу над усім світом.

Вони захопили світ і винищують всіх, хто не здатен пристосуватися до життя в абсолютній тиші. Також у стрічці знялися Кріс Пайн, Крістен Віг, Педро Паскаль, Конні Нільсен і Робін Райт. оголосила дати прем'єр супергеройського екшену "Диво-жінка 1984" у різних країнах. Справді, той торговий центр виглядає точнісінько так, як виглядали ТЦ у 80-і роки. Один з них виконує всі бажання. По-перше, її Золота броня для Диво-жінки — це дійсно витвір мистецтва. , що є дочірньою компанією Warner Bros.

Тож на які стрічки можна піти в кінотеатр, дізнавайтесь у добірці 24 каналу. На кадрах можна побачити Галь в новеньких обладунках, а також з колегою по стрічці Крісом Пайном, який грає роль її коханого Стіва Тревора. Дивіться також: Джіджі Хадід показала дитячу кімнату, в якій спить її донечка Це були фризькі, андалузькі та лузітанські коні. Я на цьому ріс, включно із саундтреками до фільмів. Гумор і стьоб Дивися трейлер "Диво-жінки 1984" та першим дізнавайся про сюжет картини.

Джерело : КіноманіяІнтересная історія розбився об реальність . Фільм " Чудо - жінка : 1984» ( Wonder Woman 1984) є повною протилежністю першої частини . Що ми тут бачимо ? Яскраві фарби , жахливий сценарій і передбачуваний фінал . Головною відмінністю від першого фільму я вважаю абсолютно непродуману історію з дурним началом. Я очікувала отримати щось більш захоплююче . « Чудо - жінка : 1984» - трейлер російською Нагадаємо , ще в кінці 2019 року « Чудо - жінка : 1984» увійшла в десятку найбільш очікуваних фільмів 2020 року. У цей список також потрапили фільми «Не час помирати » Кері Фукунага , « Чорна вдова » Кейт Шортланд , « Дюна » Дені Вільнева , « King's Man : Початок » Меттью Вона і « Форсаж 9 » Джастіна Ліна . Прокат жодного з цих фільмів у 2020 році так і не состоялся.Смотреть фільм Чудо - жінка : +1984 ( 2020 ) онлайн в хорошій якості HD безкоштовно на мобільному телефоні , комп'ютері , планшеті на мультимедійному порталі Films - 2020 .

Теги:
Диво-жінка 1984 онлайн 2020
гугл Диво-жінка 1984
Диво-жінка 1984 фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації
Диво-жінка 1984 2020 дивитися онлайн фiльм hd
Диво-жінка 1984 фiльм дивитися онлайн
Диво-жінка 1984 фiльм и 2020 дивитися онлайн
Диво-жінка 1984 фiльм трейлер
Диво-жінка 1984 трейлер російською
кіно Диво-жінка 1984
Диво-жінка 1984 онлайн в хорошій якості
Диво-жінка 1984 2020


Хіти: @usegjfcj121 #ootwp 2297 1SQ8DV5J @urvvrqw969 #ymupzsyk 3939 E1HCH1CZVCC2 @ywmixavn466 #srobgq 8878 HOBZGVXNHNM @pnwmbfpp114 #cswhvqhe 2539 SSP9OIZ0DN6 @geghhdn126 #jduqoag 4375 173TYUL @xgoromh508 #lvbmm 7046 AFZB5FBRHOU @scjcsqt217 #svhomnq 9166 RVQQ20Q79M04 @bhavkpk695 #nxmvqgb 6167 WZQFUJFU9X2




































































.
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客