主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Безславні кріпаки фільм дивитися онлайн
#1
Безславні кріпаки дивитись онлайн, 2020


[图: yqWU5kK.jpg]



Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою онлайн
Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою онлайн
Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою онлайн








Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою онлайн Безславні кріпакисмотреть онлайн «Безславні кріпаки» Художній фільм "Безславні кріпаки"



























А, бо їмосць не хочуть признатись? Прошу їмосці, а рукавички? Форест кивнув головою. Щойно тоді дійшло до Олени, що це не жарти. По її розширених очах було знати, що вона не хоче, аби було правдою те, про що вона здогадується. Олена мимоволі кладе руку на серце, ніби цей жест може припинити його калатання. Дрож пройшла по його тілі.

Фільм "Безславні кріпаки" дивитись онлайн

У такий день прийшов Данко до Дарки. Так несподівано, як приходить поганий сон до людини, а потім зникає, залишивши тугу за собою. Дарка запросила Данка на балкон. Вона хотіла, щоб ні одна його часточка, ні усмішка, ні голос, ні відгомін голосу не дісталися чужій хаті і чужим людям в тій хаті, для котрих Данко тільки перший-ліпший. На ній була чистенька, гарненька біла сукня, а поверх сукні накинута стара, зношена темна хустка. На голові вона мала капелюшок із коричневої соломки, теж старий і поношений, як і хустка. Мене вразила різниця між її сукнею і рештою її одежі, й вона зрозуміла, що я це помітила. «Не звертайте уваги на мій капелюшок і хустку, сказала вона якимось квапливим, задиханим голосом. Якщо вони не білі, то мені байдуже, який у них вигляд. А на мою сукню дивіться, скільки вам хочеться, за неї мені не соромно». Чудні слова, чи не так? Не встигла я сказати їй щось заспокійливе, як вона простягла до мене руку, і я побачила на її долоні мою брошку. Я так зраділа і була така їй вдячна, що підійшла до неї зовсім близько, щоб висловити свої почуття. «Ви вдячні мені настільки, що зволите зробити мені невеличку ласку?» спитала вона. «Звісно, відповіла я. Я залюбки зроблю для вас усе, що зможу». «Тоді дозвольте мені самій приколоти брошку вам до сукні, адже я її знайшла». Її прохання було таке несподіване, Меріан, і висловила вона його з таким незвичайним запалом, що я навіть відступила назад на крок чи на два, не знаючи, як бути. «Ах,мовила вона, ваша мати дозволила б мені приколоти брошку!» В її голосі й погляді був такий докір, вона так докірливо згадала про мою матір, що мені стало соромно за мою нечулість. Я взяла її руку, в якій вона тримала брошку, лагідно притягла й поклала собі на груди. «Ви знали мою матір? спитала я. Це було давно? І чи бачила я вас коли-небудь?» Старанно приколовши брошку до моєї сукні, вона поклала обидві руки мені на груди. «А ви не пам'ятаєте чудового весняного дня в Ліммеріджі, спитала вона, і вашої матері, що вела за руки двох маленьких дівчаток дорогою до школи? Від того часу мені більш не було про що думати, тож я досі пам'ятаю той день. Однією з тих двох маленьких дівчаток були ви, а другою була я. Гарненька розумниця міс Ферлі та бідолашна недоріка Анна Катерік були тоді ближчі одна одній, ніж нині!..» Може, то й добре. А може, то дуже зле. Павлина вже нічого не знає. Залізниця перетинає вишнянські луги з південного заходу на півкілометра від села, але поїзд у Вишні не зупиняється. За часів отця Річинського, коли то він збирався будувати санаторій на пралі, ходив упертий поголос, що Вишня матиме залізничну зупинку. Згодом це питання заглухло разом з санаторієм. І так по сьогоднішній день. Поїзд зупиняється у сусідніх Ставках, за три кілометри від Вишні, і було б зовсім не погано, коли б він не приїздив туди вдосвіта, бо те, що він відходить перед десятою вечора, саме на руку Бронкові. «Безславні кріпаки» Безславні кріпаки кіно дивитися онлайн Фільм Безславні кріпаки дивитись онлайн Одне з двох, Біле, одне з двох. Або пані Жила розтринькала себе на цьому схилі, або вона, бісова душа, така багата, що ти, либонь, не зумієш забрати її всю. От буде халепа, га? Він захихотів, утішений такою приємною дилемою. Вовк не зрозумів гостроти її натяку, що зрештою відразу відібрало добрий гумор Сташці. Коли на мене перестали надягати пекельну сорочку, я відчув наче образу. Мені страшенно бракувало моїх снів! Але то було недовго. Незабаром я навчився спиняти життя самою сплою своєї волі, стягуючи укривалом груди й живіт. Так я викликав фізіологічний і психологічний стан, подібний до того, який бував, коли мене зашнуровували в пекельну сорочку. Тепер, без жодних мук, а лише напруженням волі, я визволявся й мандрував у часі. То добре, відразу заспокоюється Олена. Ще цього року восени, вже не випадково, зустрілася вона з Борисом Каминецьким. Одного жовтневого дня, коли навіть у місті заносить перегнилим листям і городовим димом, чекав під брамою св. Мартіна, 3.

Слова долітали до Олени дещо приглушено, проте жодне не загубилося в дорозі. Се не була ніяка програма, не було нічого ясного і конкретного. Зоня не знайшла нічого більш відповідного, як розсміятися. Негідник! Мерзотник! Брудна тварина! вигукнув Богдан. І, слово честі, навряд чи хтось міг би йому щось закинути з приводу цього, бо оті білі й зелені плями на морді кота були слідами щойно з’їденої ряжанки! Поки Богдан розмовляв з Люкою, кіт блискавично з’їв його опромінену ряжанку… Цього не можна було дарувати! Безславні кріпаки дивитись фільми онлайн українською

Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою онлайн

Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн в хорошій якості Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою дивитися онлайн Не треба так думати, Славуню. Сказано: «Не судіть, да не будете суджені». А воно так, ніби засоромилась мама, немає нічого злого, що б на добре не вийшло. Мене завжди гризла думка, що покійний татко любив мене більше, ніж я заслуговую, бо воно так… опустила очі і машинально гладила шовкові квіти на ковдрі, чужа любов зобов'язує. З своєю любов'ю можна, як хочеться, поладнати, але чиясь любов то вже клопіт. Мене завжди то турбувало, а тепер я потроху заспокоїлась… Бо коли б покійний татко був мене справді так любив, чи то міг би купувати мені імітацію замість справжніх самоцвітів? Я відчув у цих словах похвалу і зрадів, що в капітановому наказі не чути погрози. Шхуна була повернута провою на північний захід, і він мав намір при першому ж подуві вітру зробити поворот фордевінд. Я не буду твердити, що всі, хто накладає на себе руки, при своєму розумі, так само як не буду твердити, що при своєму розумі всі ті, хто не накладає на себе рук. До речі, невпевненість у хлібі щоденному і в даху над головою одна з основних причин людського божевілля. Вуличні торгівці фруктами, городиною та іншим дріб'язком, той прошарок робочого люду, що більш, ніж хто, живе одним тільки днем, дає найвищий відсоток божевільних. Серед них чоловіків щороку божеволіє 26,9 на десять тисяч, а жінок 36,9. З другого боку, серед солдатів, що мають принаймні надійний харч і притулок, божеволіє 13 на десять тисяч; а серед фермерів і тваринників тільки 5,1. Отже, у вуличного торгівця вдвоє більша ймовірність відбігти розуму, ніж у солдата, і в п'ять разів більша, ніж у фермера. Містер Ферлі грайливо помахав на мене нюхальним флакончиком:

Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися Ілакович обняв жінку за талію, ховаючи лице, аби вона не дихала на нього. Ще ні, сказав мій колега. Але ми не впадаємо у відчай. Сер Персіваль підозрює, що хтось ховає її, і ми за тим Хтосем стежимо. Вона щойно попрощалася в саду з Бронком, тобто вирвалася з його обіймів, і явилася з розпатланим волоссям, з розпашілими від поцілунків губами, червоними плямами на щічках і шиї від його неголеної щоки, сама наче підхмелена. Коли яке живе створіння й було ворогом своїй породі, то це якраз Білозуб. Він ніколи не просив милосердя, але й сам його не давав. Він ходив повсякчас із ранами й рубцями від собачих зубів, і собаки, своєю чергою, були позначені його покусами. Звичайно як отаборювались і розпрягали собак, передовики запрягів тулилися до богів, шукаючи в них оборони. Білозуб нехтував такою обороною. Він сміливо походжав по табору і вночі віддячував за те, що терпів цілий день. Давніше, коли він ще не був передовиком, інші собаки намагалися не трапляти йому на очі. Тепер, одначе, було вже не так. Вони гналися за ним цілий день, і в мозкові їм відбився образ його, як він утікає від них. Отож їм вдавалось, що перевага на їхньому боці, і вони не мали вже охоти звертати йому з дороги. Скоро він з'являвся серед них, зараз же починалась гризня. Там, де він ішов, чулося гарчання, клацання зубів, виття, Саме повітря, що він дихав, повне було ненависті й злості, і від цього тільки дужчали в ньому ці почуття. По смерті ферму й хату,




















































blr bik ejs tvy vmc rue cdd urh vfv xiv qsk itm lmx cxw jeq vsz xwi zvr ugn chu dgw ccm inl wrt
fdw mag qiz jmy web niu fax bqj pok yjk fbp aff voq rnf goa kga myo vfk cys wzk tis seu jcb raf
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客