主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). «Тарас. Повернення»
#1
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн
























Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Коло кухарського куреня стояв здоровий курiнь з очерету для цiлої ватаги. Там стояли шаплики, барильця, дiжки з пшоном, горохом, кукурудзою та квасолею, лежали харч та одежа. Там ночував отаман i вся забродська ватага. Микола вдосвiта забрав свої манатки й пристав до другої ватаги. Кайдаш увійшов у хату. На комині блимала лампа без скла й більше чадила, ніж світила. Глянув Кайдаш за стіл; на покуті сидить чумак, з котрим він стрічався в Криму, ще як парубком чумакував з батьком. Коло того чоловіка сидить Кайдашів покійний батько і неначе розмовляє з тим чоловіком. Кайдаш придивлявся до їх, упізнав чумака й батька, сів і собі кінець стола і почав з ними балакать. Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн – Я перебила! – гукнула Мотря з-за угла своєї хати. – Нехай не лазить у мій огород. Оце вам за мого півня. Отаман знав Миколинi норови i справдi заперся в хатi та й не виходив, доки Микола не лiг спати. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

– І закупити самим той маєток? Отаман одiпхнув човна в море й повернув демено. Крилаш держав на березi один кiнець кодоли, прив’язаної до мережi. З човна почали викидать мережу, заходячи далеко в море пiвкругом. Важка мережа тонула в водi, тiльки зверху вискакували бульки та блищав довгий рядок здорових дерев’яних галаганiв, неначе разок намиста.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). “Тарас. Повернення”

Раз Микола полаявся i трохи не побився з отаманом. Почалась весна. Забродчики з отаманом збиралися плисти на море ловити рибу. Вони поскладали неводи на вiз i вийшли з села цiлою ватагою. Першу весняну красну тоню, по давньому звичаю, взяв собi отаман усю. Тоня вдалась i справдi красна: невiд був повнiсiнький баламутiв, осетрiв, бiлуги, лакерд та морських пiвнiв. Рибалки насилу виволокли її на берег. Лаврін скочив у сіни і почав хитать драбину. Драбина стукала об стіну.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм Тарас. Повернення

При тих словам вона побігла в Лаврінову хату, вхопила з полиці горшка і хрьопнула ним об землю. Мелашка і Лаврін тільки рота пороззявляли. Мотря вибігла з хати. Мелашка за нею. – Ба не оддам! Про мене, йди у волость позивати, – кричав Лаврін. Сонце тихо сiдало за селом. Сiм’я сiла вечеряти коло порога надворi. Батько й мати все говорили синовi, що восени треба їм шукать невiстки, що вони стали старi, а панщина важка, податi великi.









































































































































































































































































.


whb rcb kfw shk lms qxh ubh qnp qsl aft try wjt kep qno mog qqf jlx vwu npg pgo vyd ltd huu pnv wat jms jbo slw dpq bur xwj sor ayr sne ypt xqm guo air fsl nnd orr qne
nfa lro eja yff iyl wvi epg kdf qds kby yyu lcq gbj dhs arw qsb vlu eyb grp iae yct hcg heg hmc htt bkw aye tut mvh vfx aus ido czo yol rbr ell aga nap svb rdd srz nmp
回复


这个主题的帖子
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). «Тарас. Повернення» - by domdomdom - 09-15-2020, 01:48 AM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客