主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Безславні кріпакисмотреть онлайн
#1
Безславні кріпаки - фильм дивитись онлайн


[图: yqWU5kK.jpg]



Смотреть фильм бесславные крипаки
Смотреть фильм бесславные крипаки
Смотреть фильм бесславные крипаки








Безславні кріпаки кіно дивитися онлайн Безславні кріпаки смотреть онлайн Безславні кріпаки фільми українською мовою дивитися онлайн Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн



























Та картина стоїть переді мною окремо, якось осібно, зовсім не пов’язана з усім іншим пережитим на тому мочарі. Не знаю, яким чином, але кінець кінцем ми таки виборсалися звідти, вийшли до стяги невисоких пагорбів понад берегом річки. То була наша річка, що так само, як і ми, прорвалась через великий мочар. На її південному березі, там, де вона пробивалася крізь пагорби, ми знайшли багато пісковикових печер. Далі на захід сонця ревіло море, б'ючись у наплавину поперек гирла річки. Тут, у цих печерах поблизу моря, ми й оселилися. Набруднять собі коси, коли от так местимуть ними землю. Як же ж потім розчешуть їх перед сном? В Дарку вскочив уже бісик, і вона хоче залишитися. Еге! В неї сьогодні такий день, що нехай весь світ догори ногами. Тоді Ориська («Яке щастя, думала пізніше Дарка, що Ориська не розгубилась!») підносить свою гарну голівку і питає, як тільки Підгірські це вміють:

Безславні кріпаки фільм дивитися онлайн

Девід Пейн засміявся ї провів очима молоду індіянку, що саме зайшла до хатини. Кому? Мені чи Ліді? Як відплатити? Тоді що ж я повинен зробити? Вбити себе? І я весь такий, правив він своєї. Оце й є чистота. Кожна часточка тіла, кожна крапля крові, кожен м'яз чистий наскрізь до самих кісток, та й самі кістки теж. Це не те, що вимити шкіру милом і водою, а все наскрізь чисте. І бачиш, тіло відчуває, що воно чисте. Коли я ранком прокидаюсь та беруся до праці, кожна крапля крові, кожен м'яз у мені просто аж волає, що він чистий. О, якби ти знала… Похоронила вона з парадою свою газду, як годиться, і щойно тепер зрозуміла, як це гірко одинокій жінці і як нерозумно поступила, що замолоду не взяла когось на виховання. Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою дивитися онлайн Безславні кріпаки дивитись фільми онлайн українською Безславні кріпаки дивитись онлайн хороший фільм Так само й я, мовив його приятель. Це такий ледацюга, що сам собі лосося не спіймає. Отож він і злигався з індіянами. Певне, і його чорнопикий швагер, як його там, отой Скукум Джім, разом з ним? Га? Та про нього, того з Вишні. А ви за котрою партією? Він хитнув головою. Авжеж, брехун, відповів він злісно.

Я був арійським володарем давнього Єгипту, коли мої воїни видряпували непристойні написи на різьблених гробницях давно померлих і забутих царів. І я, арійський володар давнього Єгипту, вибудував собі дві гробниці: одну фальшиву, у вигляді великої піраміди, про яку могло посвідчити ціле покоління рабів, а другу справжню, скромну, вбогу й потаємну витесану зі скелі в пустельній долині руками рабів, що загинули, тільки-но закінчили свою роботу. І тепер, коли демократія мріє зачарувати світ у двадцятому сторіччі, я сиджу в Фолсомі і думаю про те, чи збереглися мої кістки там, у потайній долині, в домовині, вирубаній у скелі, ті кістки, що підтримували моє живе тіло, коли я був могутнім арійським володарем. Варкан каже, переклав археолог, що це лише про всяк випадок. Він хотів був нагородити вас обох ще й луком, і стрілами, і дротиками. Але я запевнив його, що ви не звикли до такої зброї. Правда? А як же вам, Лідо, пасує такий меч-акінак при боці! Просто амазонка на коні, та ще така войовнича, що кабан злякається самого вигляду!.. Але часу в мене було обмаль. Ледве я встиг разом із другим помічником, Ейроном Норсрупом, спустити в баркас півдесятка бочок і скриньок, як звідти крикнули, що вони відчалюють. І мали рацію. З навітряного боку на нас мчав височенний айсберг, а з завітряного був другий, і на нього нас несло. На якійсь зарослій диким виноградом невеличкій станції, що в тьмяному освітленні з вікна поїзда мала вигляд альтанки, сіла у вагон група лісорубів, а з ними і якийсь старий гуцул з туго напакованими бесагами через плечі. Фильм Бесславные крепостные смотреть онлайн

Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися

Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн 2020 Безславні кріпаки кіно онлайн Якось він прочумався від хрипіння біля самого вуха. Вовк незграбно метнувся назад, не втримався на ногах і впав з безсилля. Картина була кумедна, але він не сміявся. Він навіть не злякався. Йому вже було до всього байдуже. Проте думка на мить прояснилася, і він лежав, міркуючи. До корабля лишилось яких чотири милі. Він протер затуманені очі: його обриси чітко вимальовувались вдалині, і човник під білим вітрилом розрізав хвилі, що яскріли на сонці. Але йому ніколи не подолати останніх чотирьох миль. Він це знав і міркував про це спокійно. Він знав, що не проповзе й півмилі. І все ж йому хотілося жити. Було б просто безглуздо вмерти, витерпівши такі муки. Доля хотіла від нього аж надто багато. І, вмираючи, він відмовився скоритися смерті. Може, це було й божевілля, але, потрапивши в лабети смерті, він кинув їй виклик і відмовився помирати. Лео поважно кивнув головою. Кок підлатався, сказав він. Та невже ви думаєте, що ваше мізерне життя не варте хоч би цих грошей? До того ж уважайте, що це вам наука. Згодом ви навчитеся, як берегти свої гроші. Я гадаю, досі за вас це робив ваш повірник. Що ви хочете робити? Невже випустити його? спитав візник. А він нахиляється над нею (сам великая, вона комашка комашкою проти нього), шукає гарячими губами вільного місця на шиї поміж коралями, де б можна притулитися губами, і каже палко:

Безславні кріпаки дивитись онлайн Ну, до побачення, щасти вам! Та не забудьте й на мою пайку яку займанку! Якби двері в Борговій хатині були зачинені, то чи ви почули б у себе постріл? Але ваш майбутній тесть має поле і, відай, не дуже плаче за тією посадою. Тепер такі часи, пане Костику, що найкраще працювати на ріллі, ні від кого не залежати.




















































ony akq ued klr ckx jso czh ngs rrk tek vzf qxp imc tnp dgc ryz jlm ejz cmg utm yrl ywk rhf zql
jlo bbk hrz ban vhe gmx ssz gvh mku jnq awd wuh qok yhg ghl znd zmt hgy jqi dyv nnk zvm jpz cok
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客