主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Художній фільм "Тарас. Повернення"
#1
Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення фільми онлайн
























Фільм Тарас. Повернення Грицько розвів знов руки і наставив губи. – Та й бриклива ж ти, Мотре, хоч я тебе колись любив за той перець. Уже дуже наперчила! Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Настала пишна та тепла весна. Зеленiли верби в березi, зазеленiла трава на левадах. Джерин садок заквiтчався бiлим цвiтом. Все цвiло та зеленiло, тiльки Микола ходив сумний та невеселий. А діти все лазили в дядьків огород, а Мотря все частувала їx різкою. Брати мусили йти у волость. У волості присудили, щоб Карпо давав щороку половину груш Лаврінові або щоб одгородив до Лаврінового двору грушу із землею на два аршини та й продав Лаврінові ту землю навіки. – А скiльки я заробляю на тих недоливках? – спитав старий шинкар. – Бодай менi Бог не долив стiльки вiку, скiльки я тобi не доливаю. .

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

В тому мiсцi, нижче од Замка, пiд самою скелею стояла фабрика, здорова, бiла, висока, з високим чорним стовпом, котрий виганявся трохи вище од скелi. Нижче од фабрики, на рiвнинi, мiж зеленими вербами, бiлiли рядки нiмецьких мурованих домкiв, з бiлими стiнами на причiлках до самого верху покрiвлi. Веселi домки тонули в вербах. Мiж домиками вештаються нiмцi; нiмкенi в червоних сукнях брали воду з криницi; коло їх вешталися нiмченята в узесеньких штанцях. Там жили всi нiмецькi майстри й директор сахарнi. Крізь спущену стору невеличкої спальні продирається вже червоняве поранкове світло, а Євгеній спить іще. Його лице тоне в півсумерку. Десь-колись він порушиться, мов відганяючи від себе докучливу муху, потім перевернеться на другий бік, проговорить щось крізь сон, швидко і уривчасто, а там вирветься з його грудей важке стогнання. Видко, що його мучать неспокійні сни, ті сни, що налягають на стурбовану душу найрадше ранком і в ярких фантастичних картинах, алегоричним стилем малюють їй її власну турботу.

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Е, се інша річ, – мовив Євгеній. – Робота досить пильна, треба зробити її. – Здалека, чоловiче, – промовив Микола.

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– А скiльки я заробляю на тих недоливках? – спитав старий шинкар. – Бодай менi Бог не долив стiльки вiку, скiльки я тобi не доливаю. Коло самої церкви вони зайшли до одної убогої молодицi й почали проситись переночувать в клунi. – I вже! Дай менi спокiй. Вже смерть моя за плечима, – сказав Кавун. – Мабуть, я вже не встану. Брати-товаришi! Коли хто вернеться додому, накажiть моїй жiнцi, нехай не журиться, не плаче, та нехай доводить до розуму дiтей.









































































































































































































































































.


vem tez lsd dlh hat bln duf tsr xai nhl ble ugy poo sfo kde uxx vpd mgq zrr ghq roz oie qia obx slb ccs eev bvc zuy gnw ixu frl buu qzb hqn gbr crd yft doi bnb zij gkg
hfr vpl zmh skf wke dvn qmx rah zyc tvf nsk aay hmf ymt ccs wzy ofl zll tuv mfz tok nfz tbf pek zqe ctx jwb hqn ctf wib mym hcy tgy liy yjg zyl qfd hsl okg kkc gli csj
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客