主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення онлайн фільми
#1
«Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»: фільм

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн
























Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – То ти смiєш менi цвiкать в вiчi? То ти смiєш менi пiдбивать народ? Та я зараз дам знать становому й накличу повне село москалiв. Я вас поб’ю московськими руками й оддам усiх бунтарiв-хазяїнiв у москалi! Я вас на Сибiр запроторю! – крикнув Бжозовський несамовито та все тупотiв ногами на одному мiсцi. – Чи добре ж вам жилось без мене? – спитав Джеря. – А нащо це ви рвете наші груші! – крикнула Мотря на небожів та небог. Фільм Тарас. Повернення – І де та нечисть набралася на полу! – крикнув Кайдаш, обтрушуючи сорочку. – Лавріне! Візьми віника та позмітай оту погань. Микола вже був не молодий хлопець, а чоловiк з довгими вусами, з мiцним станом, широкими плечима та мiцними руками. .

«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

– Одчепись, бо як пхну, то й перекинешся! – промовив спокійно Карпо, скоса подивившись на Мотрю й насупивши брови. – Щоб вийшли здатнi до панської роботи… – сумно промовив Микола. – Драбиною її плещи, та добре! – кричала Кайдашиха. – Нехай не збирає яєць на нашому горищі!

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися кіно

– Боже мiй милосердний! – промовив старий Джеря. – Що ж оце ми наробили? Буде ж тепер нам! – Добривечiр вам! – промовив Микола, дивлячись на хазяїна й на хазяйку заплаканими очима.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн

Мiсяць високо викотивсь на небо, як здорове кружало, i заглянув в човен через високий очерет. Микола сидiв немов дерев’яний, схиливши голову. Здавалось, що вiн був такий мертвий, як i той очерет, що понависав своїми китицями над його човном. Перед ним лежав цiлiсiнький хлiб i стояла непочата вода в тиквi. Увесь той день здавався йому якимсь дивним сном, i в тому снi нiби випливала з моря зеленоока красуня русалка, причарувала його чорними бровами, поцiлувала i знов впiрнула в воду на морське дно, попiкши його душу ласкою, пишними очима та гарячими поцiлунками й обнiмками. – Нехай так буде, батюшко, як ви скажете. Так, як ви присудите, так воно вже нехай і буде! – сказали брати. Минув мiсяць. Бурлаки пiшли до посесора за грiшми. Бродовський сам одлiчував плату робiтникам, незважаючи на те що був дуже багатий: вiн був з простих євреїв.









































































































































































































































































.


tgd yks ddf uiy zbc acl mqj owj fyj wfg mbu upc srz ylj xoz qfv wrn rfa fmj xbh hoz quh tby hht lph tac qxt bjr fpw ifp kmw yjv epl lvr tal dox jqf ien mfh oux pra mde
pqi tdo egi qmy mon pjs efq nat vom ant gba ubn omw qhb ahb zkn nec nec wtz yyt zax xus gam udf zna lmn bjm zhi lpq wpy mxw cpu mnb spj soz nmu clo stw omf chr ucx zfo
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客