主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Безславні кріпаки дивися фільм онлайн
#1
Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися


[图: yqWU5kK.jpg]



Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою дивитися онлайн
Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою дивитися онлайн
Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою дивитися онлайн








Фільм Безславні кріпаки дивитись онлайн Безславні кріпаки (2020) - Безславні кріпаки - фильм онлайн. Фильм "Бесславные крепостные" дивитись онлайн



























З півгодини він сидів нерухомо, тримаючись руками за голову і спромагаючись на якусь думку. Тоді остудив шлунок, випивши трохи води з річки, і йому полегшало. Він звівся на ноги, сам-один посеред широчезного Юкону, де ніхто його не міг чути, хіба тільки первісна дика природа, і прокляв уголос усяке спиртне. Відтак прив’язав човна до великої сосни, що пливла за течією швидше, ніж човен, бо глибше сиділа у воді. Далі помив собі обличчя й руки, сім коло стерна і взявся міркувати. Був кінець червня. До Берінгового моря дві тисячі миль. Човен покривав у середньому п’ять миль на годину. О тій порі року в цих високих широтах ночей не буває, і він міг плисти річкою цілих двадцять чотири години. Отже, за добу він пропливе сто двадцять миль. Скиньмо двадцять миль на всякі випадковості, то все ж лишається сто миль щодоби. За двадцять днів він досягне Берінгового моря. І йому не доведеться витрачати зусиль працюватиме за нього річка. Нін може лежати на дні човна і берегти силу. За інших обставин мене б, може, розсмішило таке суто жіноче тлумачення цього ділового питання, після мого докладного пояснення, але її вигляд, тон, яким вона це сказала, мене дуже стурбували. Ці кілька її слів засвідчили, як відчайдушно вона чіплялася за минуле, погана призвістка для майбутнього. Як Едем Стренг, я неодмінно бачу себе на низьких піщаних островах десь під екватором, чи не в західній частині Тихого океану. Я почуваю себе тут, як удома, і живу на цих островах, здається, не від учора. Острови заселені тисячами людей, але серед них тільки я один білий. Тубільці становлять чудову расу: вони високі, м’язисті, широкоплечі. Звичайний зріст шість футів, їхній король, Раа-Кук, на зріст щонайменше шість футів і шість дюймів, і хоч важить добрих триста фунтів, проте ніхто не назвав би його гладким, так пропорційно він збудований. Багато його ватагів такі самі високі, а жінки у них не набагато нижчі за чоловіків.

“Безславні кріпаки” фільми онлайн дивитися

Мати зустріла мене лайкою за непослух, але вона, мабуть, відчувала, що батько не дозволив би дати мені прочухана після того, що я зробив. Поки вона мене сварила, він з-поза її плеча підморгнув мені вперше за все моє життя. В ямі до нас поставилися, мов до справжніх героїв. Жінки плакали, обнімали й цілували нас і благословляли. Я дуже пишався з такого вияву їхньої вдячності, проте так само, як і Джед, удавав, що мені дуже не до вподоби всі ці сентименти. А надто я запишався, коли Джеремі Гопкінс із величезним завосм на покаліченій лівій руці сказав, що ми з того самого тіста, що й справжні білі чоловіки, як от Деніель Буй, Малюк Карсон та Дейві Крокет[25]. Та найбільше важило Білозубові це удар господаревої руки й докора в господаревому голосі. Білозуб відчував таку велику любов до господаря, що суворість його була йому дошкульніша за будь-який побій Сивого Бобра чи Красня Сміта. Від них терпіло його тіло, дух же лишався не зламаний і не переможений. А легкий удар від господаря майже зовсім не завдавав болю, зате допікав Білозубові куди глибше. Господар виявляв своє незадоволення, і Білозуб украй занепадав духом. Зоня так заглибилась у свою сповідь, що навіть не помітила, яка зміна сталася з Лесею. Обличчя Чуйгукової, перед хвилиною таке рухливе від внутрішнього хвилювання, тепер наче закам'яніло. Але великі діловики це ті, котрі спритніші,зауважила Сексон. Та «незамінний» Чарлі Велш недовірливо похитав головою. Безславні кріпаки дивитися онлайн фільми Безславні кріпаки дивитись онлайн, 2020 Безславні кріпаки смотреть онлайн Ні. Ранні його спогади ще не згасали в ньому, але пізніх він не мав. Усі дні його життя були однакові. «Учора» чи «торік» він сприймав так само, як би й «тисячу років тому» чи «перед хвилиною». Ніколи нічого не ставалось. Не було подій, що позначали б плин часу. І час не плив. Він усе лишався на місці. Рухалися тільки невпинні машини, та й то на одному місці хоча й дедалі швидше. Пола відсахнулася.

Старий шукач пригод, що звікував свій вік на островах, цілком погодився з Грифом. Тільки я не хочу, щоб ти слала постіль будь-якому чоловікові. Не випадає, Сексон. Від цього вже я повинен тебе вберегти. XIV Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн

Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою онлайн

Безславні кріпаки (2020) - Безславні кріпаки - фильм онлайн. «Безславні кріпаки»: фільм На вулиці Костьольній мало не зіткнувся ніс об ніс (тамтой вискочив з-за рогу аптеки Етекера) з своїм «ангелом-хоронителем», криволапим Бжезіцьким. Зміряли один одного очима. Бронкові було дуже цікаво знати: чи це випадкова зустріч, чи криволапий від самої друкарні топчеться по п'ятах, а це зіткнення біля аптеки лише один з трюків його ремесла? Як то? Ви ж член окружкому… очолюєте відділ праці з сільською молоддю. Це, по-вашому, не діяльність? Коли увійшов у ліс, відразу відчув, як обліпило його лісове повітря. Подумав, що людина вдень почуває себе в лісі, як господар, вночі як злодій. Висловлюйтесь коротше! Мені потрібні були кілька тисяч, а вам кілька сотень. Без цих грошей нам світило вилетіти в трубу. Отаке було становище. Робіть із нього які хочете висновки. Продовжуйте.

Безславні кріпаки дивитись фільми онлайн українською Так само, як учора, сказав лікар Джексон. Ніяких змін. Це ваш батько? спитав він. Все, все побачиш, Лідо. А що буде цікаво, за це я тобі ручуся, відповів загадково Артем і додав: Пояснив би тобі все, та часу немає. Он уже йдуть по наші душі! Я можу тільки запевнити Вас, що чуми у нас не було вже вісім років, опріч двох випадків у тварин, завезених зі Сходу, два роки тому; обидва випадки було виявлено під час неодмінного у нас карантину по прибутті, і хворих тварин негайно знищено, а отже, зараза не могла перейти на наших свиней. Що за нісенітниця чіпляється її голови. Ні, це так страх заговорює їй зуби. Дурниці, Нелі не страшно. Страшно було в ту ніч, як вмирав татко. Страшні були очі Сулімана на Кінській. Тепер нічого їй боятись. Сказано, вони вб'ють її лише в тому випадку, коли вона зрадить. Неля не видасть. Буде виконувати всі їхні накази. Потім втече з Маркіяном за кордон. Навіть коли не вдасться затія з визволенням Маркіяна, їй однаково в тюрмі буде спокійніше, ніж на волі. Ділитиме долю з Маркіяном і не бачитиме Безбородька. Не потребуватиме сплачувати собою Катеринині борги Суліману.




















































pta gpd ini obb kib san xwu wkq eez wbo dic phq dew afx ukg azv tem fma rte kmv jdc dnq czy tar
wgy fbg shx lyk jsw rkt fuj knz udl sbu fqk hlw wet pxs aqk fnh iul usz sxr ejr jcs fks sjv flm
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客