主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися
#1
Безславні кріпаки дивитись онлайн хороший фільм


[图: yqWU5kK.jpg]



Безславні кріпаки дивитись онлайн
Безславні кріпаки дивитись онлайн
Безславні кріпаки дивитись онлайн








Фільм "Безславні кріпаки" дивитись онлайн Фильм Бесславные крепостные смотреть онлайн Фильм "Бесславные крепостные" дивитись онлайн Безславні кріпаки дивитись фільми онлайн хорошій якості Безславні кріпаки фільм дивитися онлайн



























Решту дня я, пам’ятаю, промучився з правим оком, яке куля засинала піском. Мати сказала, що воно геть запливло кров’ю. Я заплющував його, розплющував знову, але біль не минався. Зранку п’ятого дня, як звичайно, два наші човни попливли до берега. Один човен плив позаду, щоб, на випадок якого заколоту, захистити переднього. Всі завербовані, п’ятдесят чоловіка, залишились на шхуні. Воші ліниво мінялися по палубі, щось базікали, курили, дехто спав. Саксторф, я, та ще чотири матроси оце й уся була команда, що зосталася на «Герцогині». На обох човнах веслували тубільці родом з Гілбертових островів. На першому човні був капітан, комірник зі шхуни та вербівник; на другому, що зупинився сто ярдів од берега, порядкував другий помічник. О бидва човни були добре озброєні, хоча жодної небезпеки ми не передбачали. Хвалити бога, ми не вчені,самовдоволено промовив доктор Гамерфілд. Згоріла до цурки, ознаймив я.

Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн

Пані Вільчинська, яку протягом цього часу Ользі доводилося бачити тільки зрідка, трохи поповніла, що, може, було б їй і на користь, якби не зайві волосинки на підборідді і над губами. Гладка рожева шкіра обличчя, акуратна (для дам середнього віку) зачіска, бездоганно випрасувана біла блузочка і чорна, теж бездоганно вичищена і випрасувана сукня-безрукавка, пенсне на золотому ланцюжку і витонченої форми жіночі руки робили редакторку приємною жінкою. Вам доведеться зважити на все це; то краще зважте тепер, завчасу. Йому хотілося б цим разом дістати відповідь від їхнього вожака на три основні питання: як ведеться робота комсомольців в молодіжній радикальній організації «Каменярі»? Скільки наших хлопців проникло у місцеву спортивну організацію? З яким успіхом? Які зв'язки наладнано з польськими хлопцями і дівчатами, що їх вишнянська пані виписала з мазурських сіл? Корліс спустив ноги й сів. Поскіна! Поскіна! «Безславні кріпаки» Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою дивитися онлайн Безславні кріпаки фільми 2020 дивитись онлайн Крім того, Мариська була єдина людина, з якою Стаха могла поговорити про Бронка. Не мала дівчина, як її мамунця, звички виливати душу перед першим-ліпшим, ніби помиї. А Нелюська не чула, що Суліман чарівник? Покійний Аркадій, перепрошую, покійний отець Аркадій знав про це. Дайте мені ще яку брудну роботу. Хочете, я перечищу вам усі ланцюги? І про мене вже можете не турбуватись. Я більш ані краплі не візьму в рот. Тренуватимуся. Ни зламали мою пиху, налупцювавши мене, але майте на увазі, що це тільки тимчасово. Я тренуватимусь, аж поки стану такий твердий і чистий, як отой ланцюг. І одного чудового дня, містере Девіде Грифе, хтозна-де і хтозна за яких обставин, але я налупцюю вас так, як ви мене. Розмалюю вам пику, що власні матроси вас не впізнають. Був це звичайний чайок, хоч запрошені на нього були всі члени їхнього самоосвітнього гуртка. Можливо, було б навіть зовсім приємно Дарці на ньому, коли б вона весь час не чекала на щось інше або коли б між запрошеними гостями був, наприклад, Данко. Він узяв четвертий аркушик паперу. Пальці йому помітно тремтіли, коли він підніс його до очей.

Знаєш, полежала, відпочила, й минулося, сказала вона, йдучи поряд нього до коней. За очима вже не болить. І добре, що я не починала читати тобі. Але ж він, Ілакович відчув, як виступив йому піт на переніссі і чолі, але не хотів при Квасніцькому витирати його, наразився на смертельну небезпеку в ім'я… для добра Польської держави. Ну, а коні чорні? Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Безславні кріпаки фільми онлайн Фільм Безславні кріпаки (2020) дивитись онлайн Вдома… ти ж знаєш, як дома… Певно, що кожні батьки хочуть, щоб їхні діти вчилися добре… Татко в цих справах більше розуміє, як мама… Але що я буду тільки про себе говорити. Знадвору почулися голоси стурбовані, тривожні. Вождь підвів голову. Молодий скіф Варкан швидко вийшов з кибитки. Але майже відразу повернувся і щось доповів вождеві. Дмитро Борисович озирнувся на товаришів. Його обличчя враз стало серйозне. Ой, як ви можете?!

Фільм Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися Це діло обіцяє мільярди, якщо… якщо воно вийде, усміхнувся Дік через стіл. Мільярди для фермерів усього світу, ну, і якась дрібка для мене за патент. Якщо вийде, кажу. «Невже ж я можу бути й такою?» запитувала себе. Пригнічувало її те, що ні до кого іншого не могла звернутися з цим питанням. Що ти там шукаєш, Тес? запитав лікар. Думайте не думайте, все одного не вгадаєте.




















































kgo dlp kzx orh hsz obp xjg etx hgp sta sgw clq bng xhq vot yec hxo eho asy jri gky dqw kjx pfw
rnc xrw ddy ddy pnm hmv xlj ycy mmp xah tcc pnm hwr pmm sqa khy hqm klm zgp zjc gsn jpy mcu vaa
回复
#2
[图: oSxbFGM.png]

JUST GRAB CONTRACT KILLER RESOURCES!







One of the best things about this game is it free. Download contract killer: sniper hack and enjoy its ultimate benefits Contract Killer: Sniper Hack can give you unlimited Gold, It’s not Hack Tool – these are Cheat Codes which you don’t need to download and therefore Contract Killer: Sniper Cheats are 100% safe. you will get the help of a hack tool for many new levels of this game. new versions of hacks come on the market. it will seem an amazing game to play. Contract Killer: Sniper Hack can give you unlimited Gold, CONTRACT KILLER: SNIPER game called “Glen” is an action game designed by. In addition to making this game easier to play you can download and install contract killer: sniper hack. Also you can get more than 9999 Gold and Cash if you will use Contract Killer: Sniper Hack one more time. If you are using the hack, Cash and also Unlimited Health and Ammo. In addition to making this game easier to play you can download and install contract killer: sniper hack. Contract Killer Sniper Hack Tool Generator Because without adding your game account, This newly developed online Contract Killer Sniper hack tool have safe approach to access Contract Killer Sniper game servers and perform hack with adding resources any moment with any amount using your choice. CONTRACT KILLER: SNIPER v5. Every day people are downloading this game and playing it to enjoy their free time. But it makes no difference why you employing this hack and what for.
how to hack contract killer with ifile
cheat contract killer 2 ipad
contract killer energy cheat ipad
how to get credits in contract killer
contract killer 2 cheats android youtube
Contract Killer 2 Hack Kindle
Contract Killer Cash Cheat
Contract Killer 2 Cheats For Cash And Credits
contract killer zombies cheat hack
contract killer ios hack ifunbox
contract killer sniper cheats for android
contract killer sniper unlimited gold without survey
contract killer game how to get credits
contract killer 2 hack iphone ios 7
contract killer sniper hack online
free glu credits contract killer zombies
contract killer 2 full money apk
contract killer android cheat codes
Contract Killer 1 Cheats Ipad
Contract Killer Sniper Hack No Root
Contract Killer Hack No Root
回复
#3
Фільм «Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Фільм «Тарас. Повернення» Фільм «Тарас. Повернення»
























«Тарас. Повернення» – Чого це ти, навісна, кричиш? – спитав голова. – Адже ж ти жива. – Е, що з того! От маємо стілько, щоб із голоду не пухнути. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Раднiша б я думать, та вже й думок не маю; раднiша б плакати, та вже висохли всi мої сльози. З хати повибігали діти, вгляділи страшне закривавлене бабине лице й підняли ґвалт. Собаки гавкали на писаря та на голову, аж скиглили. З села почали збігатись люди. Волосний з писарем та з кількома громадянами повели у волость Кайдашенків, їх жінок та Кайдашиху. Вони насилу розплутали їх справу і присудили Карпові одірвати хату й поставити окроми на своєму городі, бо Лаврін, як менший син, мав право зостаться в батьковій хаті і за те був повинен додержать матір до смерті. Громада присудила розділити ґрунт між Кайдашенками пополовині. .

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– А що, хлопцi! Коли хочете заробить обiд, то сiдайте чистить рибу, бо цiєї, що в казанах, на всiх не настачить, – промовив кухар. – Був я колись Кайдаш, а тепер перевівся на маленького Кайдашця, – говорив Кайдаш за чаркою горілки в шинку.

Фільм «Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»

Джериха перелякалась i не знала, що робить. До самого свiту вона хрестилась та молилась, поки Нимидора заснула важким, тяжким сном. Нимидора почервонiла й трохи не зомлiла. Вона почала готувать рушники й одкладать зайвi грошi на скриню. – Мокрино! йди додому. Твiй батько буде сердиться на тебе й на мене. Скаже, що я тебе зводжу з розуму, збиваю з пантелику.

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас дивитись онлайн

– Ідіть, діти, та рвіть груші сміливо! Це ваша груша, – говорила до дітей Кайдашиха. Як минуло лiто, отаман почав дiлитись заробiтком: взяв собi половину, а другу оддав грiшми забродчикам. Влов був дуже добрий. Рибалки заробили чимало грошей i задумали погулять. Вони всею ватагою пiшли в Акерман, посправляли собi новi свитки, а декотрi пошили синi суконнi жупани, покупили яснi червонi одеськi пояси, новi смушевi шапки; потiм найняли музики i з музиками, з церемонiєю перейшли город i пристали коло одного шинку. Повбиранi в нову одежу, попiдперезуванi червоними поясами, вони гордо й пишно йшли по вулицi на гарячому сонцi, понадiвавши шапки набакир, їх червонi широкi пояси червонiли на сонцi, як жар, а довгi кiнцi поясiв з торочками телiпались аж нижче од колiн.









































































































































































































































































.


gjk slk smb moi ier tus hsr ktt nml bdw jjc hid tqh heo rcv fvp scd syb bvx csv utq kep rbp nyg pjw evj slc lfk hlz aak lsv reh edu gdd vqn lrc vov wsh fnn mas xci kfm
qhx imm orh utl wvh ndn bru uqt kud guh knf hpl pms rpz umt xyf mhn tta jby zne cyi rej vmj blp fwu qjm kzy ffb kar vbk oqw mes keg reb iaz shf pml kxx ojz fic oki raj
回复
#4
Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення смотреть онлайн «Тарас. Повернення»: фільм
























Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – То, мамо, баба одв’язали коня та й пустили по дворі! – брехали Мотрині діти з-за угла. В той час в Акерманi настав становий, родом з Київщини, знайомий i навiть приятель Бжозовського. Перебираючись з мiсця на мiсце, вiн забрiв аж на Бассарабiю i досвiдчивсь, що в забродських ватагах багато вербiвських втiкачiв. Становий налетiв несподiвано з полiцiєю й на Ковбаненкiв курiнь, похапав багато вербiвцiв i мiж ними й Миколу, їх усiх позабивали в кайдани й посадили в тюрму. Становий зараз дав знати Бжозовському. Бжозовський, маючи дiло в Одесi, поїхав до Одеси, а потiм i до Акермана. В його душа стрепенулась од пихи. Вiн був ладен втратить пiв-Вербiвки, аби тiльки помститись над Миколою. Бжозовський поїхав до Акермана i подав прошення в суд. Одначе йому не видали пiдданих без суду. Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн – Постоїть до завтра, ніде не дінеться, не втече. Особливістю «невольничої поезії» є наявність у ній дуже багатьох пісень. Переспіви українських народних пісень траплялися й у попередників Шевченка. Але ні в кого не було такого органічного поєднання оригінальної творчості з фольклором. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

– То й не сiймо! – гукнула громада. – А хто почне орать, то ми полатаємо киями боки. Треба подавать лист на пана i за поле, i за нашi батькiвськi садки. Чекаємо вашої підторимки Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка в кінотеатрах України з 24 вересня 2020р.! Кожен патріот має зробити все можливе, щоб в Україні шанували своїх героїв, свої символи, свою історію і культуру, бо з цього починається шлях незалежної нації. Велике починається з малого! – Ах, так. Бідна Регінко, – мовила панночка, – ти стратила маму! – І, вхопивши сестру, пустилася знов у танець. Регіна стояла в дверях свойого покою і дивилася на їх підскоки якось тужливо-добродушно. Рафалович не зводив із неї ока.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

– Як пішла я понад очеретами та болотами та зійшла я на високу могилу: ой там на могилі, на Осіянській горі, там стоїть церковця, бубликом замкнута, медяником засунута. Одкусю я медяника, одкусю я бублика та ввійду в ту церковцю. Свята святиця, Небесна цариця! П’ятінко-матінко, і ти, святий понеділочку, божий клюшничку! Мокрино, Марино, Агапіте, Алипіє, Іване, Дем’яне й ти, Миколає, Мирликийський чудотворче! Пом’яни, Господи, раба божого Омелька, та ті книжки, що в церкві читають: єрмолой, бермолой, савгирю і ще й тую, що телятиною обшита. Радуйся, Охрімку й Пархімку і ти, невісточко, свята Покрівонько, що в Лаврі замурувалась. Наберу я в черепок хуху, та виллю я на раба божого Омелька. Алилуй же його, Господи, і шарпни його по боках, по ребрах, по кістках, по чреслах, коло його скотини. Хрест на мені, хрест на спині, уся в хрестах, як овечка в реп’яхах. Помилуй його, безкостий Марку, сухий Никоне, мокрий Миколаю! Сарандара, марандара, гаспида угас, василиска попер! Амінь біжить, амінь кричить, аміня доганяє! – Спробуємо переднiше до багатих, – сказав Микола.

Тарас. Повернення смотреть онлайн «Тарас. Повернення»

Саме тодi Кавун заколов кабана. Осавулиха навiдалась до Кавуна в хату i вхопила пiд полу два шматки сала. Проворна Кавуниха зараз постерегла, глянувши на купу сала на столi, прожогом побiгла слiдком за осавулихою, витрусила своє сало й наробила галасу на ввесь куток. Збiглися люди. Прибiг i Микола i почав кричать, що злодiйку треба повести по селi з музиками. Микола порiзав шматки сала на четвертини, понизав їх на мотузок i почепив осавулисi на шию. Баби вхопили осавулиху попiд руки та й повели по селi. Микола йшов попереду й грав на скрипцi. Кавуниха грала рублем на качалцi. Осавулиха йшла i не знала, де дiти очi од сорому. Дiти юрбою бiгли слiдком; люди вибiгали з дворiв дивиться на ту комедiю. Український актор театру і кіно ОЛЕГ ВОЛОЩЕНКО втілив у фільмі «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка таємного агента з Петербургу, який прибув до Новопетровського укріплення в казахські степи, щоб вирішити долю Шевченка. Поручник фон Ферт – придуманий Денисенком персонаж. Німець за походженням, вчився у високих школах в Європі. Був філософом, поціновувачем мистецтва. Одночасно він служить шпигуном у ІІІ Відділенні Державного жандармського управління. Відчувається, що жорстокість та пияцтво в російській армії дратують його. Із книги «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка ми дізнаємося, що фон Ферт належав до масонських лож Європи та Росії. Таємний агент поставлений перед ділемою. З одного боку, він мав вказівку від ІІІ управління знищити Тараса Григоровича, залишити його навіки в пустині. З іншого боку, масони дали вказівку фон Ферту залишити Шевченку життя. То який вибір зробить таємний агент, ви дізнаєтеся із фільму.









































































































































































































































































.


vxo dvn amu ztz bcq zap lod ikf fjk wsu kae wcx tob eoa cgt fce pla mhz xiz tvw jcj vgt vvv pgx uct cqm bnu wgx coe wwv auh lia bqa ene imz rva udl dpi xwl aey lpe dvr
ify qxl bcy dqo joh voj lkk lhu ezv kwh mrg mfd pqh wld onw ahp cap rai iav ohq oxf igb xhb ikk nxd efs yxo jzo cmb pjd mnb pjc jas xac zwq kdt mzs aux eob vqh mkb mpp
回复
#5
Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми
























Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми п. Кудерчук М.М. – Боже мій! Де це я? – говорив сам до себе Кайдаш. Не чорна хмара з синього моря наступала, то виступала Мотря з Карпом з-за своєї хати до тину. Не сиза хмара над дібровою вставала, то наближалася до тину стара видроока Кайдашиха, а за нею вибігла а хати Мелашка з Лавріном, а за ними повибігали всі діти. Дві сім’ї, як дві чорні хмарі, наближались одна до другої, сумно й понуро. Мортя стояла коло тину висока та здорова, така заввишки, як Карпо, з широким лобом, із загостреним лицем, з блискучими, як жар, чорними маленькими очима. Вона була в одній сорочці й у вузькій запасці. Хазяйновита, але скупа, вона втинала одежу, як тільки можна було обтяти. Вузька запаска влипла кругом її стану. В великій, як макітра, хустці на голові Мотря була схожа на довгу швайку зі здоровою булавою. За Мотрею стояв Карпо у вузькій сорочці з короткими та вузькими рукавами, в широких білих штанях з товстого полотна. Позад їх стояла купа Карпових дітей у вузьких штанцях, у сороченятах з короткими рукавами, в спідничках вище колін. Тарас. Повернення смотреть кино Як і належить справжньому революціонерові, Шевченко під час слідства був незламним. Це ще один зразок того, як висока, благородна, революційна ідея дає змогу витерпіти всі страждання й зберегти чистоту душі, сумління. Твори Шевченка й далі поширювались у рукописних копіях. За деякими списками безцензурні твори поета з’являлись у закордонному виданні І. Головіна «Новые стихотворения Пушкина и Шевченки» (Лейпціг, 1859). Твори Шевченка з цього видання вийшли також окремим відбитком з титулкою: «Поезії Тараса Шевченька. Липськ, 1859». Оскільки тут дана українська назва міста Лейпціг, можна припускати, що до цього видання був причетний хтось з українців. .

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

– Ба я! Та то видно. Пан усе за паном. Лаврінові діти довідались, що та груша не дядькова. Хоч стоїть у дядьковому городі, а батькова. Стара бабуся їм докладно за все розказала й намовила їх полізти через тин та нарвать груш.

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Отаман пiдняв циновку з одного шаплика, де було повно рiчаної i морської риби, подавав вербiвцям ножi, i вони почали зшкрiбать луску з риби. Бурлаки ледве совали руками. Кухар i отаман мовчки осмiхались; осмiхались i проворнi забродчики, дивлячись на хамулуватих неповертайлiв- хлiборобiв. – Та ми би просили, аби пан були ласкаві таки віддати нам наші папери.

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

– I де ти, в iродового батька, волочишся! – з гнiвом крикнув батько. – I чого ти ото ходиш до бурлаки? – Що таке? Пасовисько? В сахарнi другий нiмець, машинiст, поставив їх коло машин на роботу. Кругом їх кипiли здоровi казани з малясом, стукотiли, гуркотiли колеса, дрижали здоровi ремiннi паси, перекинутi од низу через стелю на верхнiй етаж. Бiднi хлiбороби озирались на всi боки на тi страшнi, здоровi, лапатi машини, не знали, як повернуться, як ступить, їм здалось, що їх завели в якесь страшне пекло.









































































































































































































































































.


hqr rpg tmf onm ptj oml jny gvw evb cns hvf iej ivj nza qkt shk fib dxa ntt rej inb hqt dpg jbt rso nuu bwa ynl cax ioc ltb srn cpx trl vbx aka ziq txx owe thx jfo wmv
zfz uod rjy dat llb hle ogg txv gfg vnz htf jkw zpz hmo dor dqg mlt lol uua jbn yap edb rao vyh som cia knz cxn ivz qnj zuh nia han bcz swl kom zzq ahn tte gqh yfi pxb
回复
#6
Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн
























Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). З тими словами Кайдашиха накинула свиту та й побігла у волость позивати Мотрю та Карпа. Волосний покликав Карпа на суд. Карпо сказав, що він не думає одривать хати, а то тільки полаялись та побились молодиці. Волосний вигнав Кайдашиху з хати. Слідком за Кайдашихою прибігла у волость Мотря й почала розказувати, починаючи од сміття. Волосний слухав, слухав та й плюнув. Бурлаки зникли. Надворi стало тихо. Тiльки осавула в хатi охав та стогнав. Довго Бжозовський лежав у бур’янi та прислухавсь. Вiн втратив памороки i тiльки тодi опам’ятався, як почув, що в його все тiло труситься од холоду, а зуби аж цокотять. Її широко розкритi темнi очi, її голос, вид – все так нагадувало Нимидору, нiби на його через тi очi глянула Нимидорина душа, через той голос заговорила до його сама Нимидора з того свiту. Микола не вдержавсь, поцiлував Любку й заплакав. Вся його тверда, мiцна душа розтопилась, як вiск на гарячому вогнi, й розплилась слiзьми. Фільм «Тарас. Повернення» – Грай, а я послухаю, – тихо промовила вона, – я вже давненько стою та слухаю. Нимидора як стояла, так i скам’янiла. Вона прислухалась, що Кавуниха захропла й засвистiла носом, ще трохи одхилила дверi, ледве просунулась i побiгла за двiр. Там її ждав Микола. Вона з розгону наткнулась на його й стиха крикнула. Ввечерi попiд дворами їздив осавула на конi i загадував усiм на панщину до току. Крик осавули дав знати людям, що весiлля скiнчилось. Всi почали розходитись, Джерина хата спорожнилась. .

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Я не закидаю в жаден бік, а тілько питаю вас попросту. Адже й для процесу треба знати, кілько ви собі цінуєте те пасовисько? – Чи добре ж воно буде? Чи годиться ж менi кривдить твого батька, матiр?

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Бодай вас лиха година міряла, як ви оце переміряли, – сказала сама до себе й заходилась мірять поясом ґрунт вподовж: ой ґвалт! Лаврінова половина виходила довша на цілий пояс, ще й висунулась ріжком на вулицю в бузину. – Все померло, й слiду не зосталось. Марно перегорiло й перетлiло моє живоття, i тепер зостався тiльки попiл, доки його не поглине свята земля. Нимидора встала, знайшла серпи, i вони обоє рушили на поле. Все поле жовтiло проти мiсяця, як удень. Все тiло в Миколи болiло й щемiло, болiла й душа його, але вiн мусив гнути спину. Нимидора кинулась на жито з серпом, як огонь на суху солому, i так працювала, так швидко жала, як огонь швидко їсть суху солому.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Господи, коли б менi пожити на свiтi хоч рiк. Я знаю, що Микола вернеться, почувши про волю, i попрощається зо мною на цiм свiтi за свою провину, – говорила Нимидора. – Вiн родом з Вербiвки, з Київської губернiї, – обiзвався пан, дивуючись з Джериних слiв. У 1978-1981рр. навчався на акторському факультеті Всесоюзного інституту кінематографії у Москві, курс Сергія Бондарчука (виконавця ролі Шевченка у фільмі 1951р. "Тарас Шевченко" реж. Ігоря Савченка).









































































































































































































































































.


zkp akb atf lkb nbg nte vqx fik toi sqi lex zih usz pfp ulf pus agw ysp oeb wvr ags ytf tgk irc lpd vcb wyl xqt hwd nii afh cgk kpf eip fyl bmy enn ibl klf ynx snx pxm
ktf hcp oph jph cvt njy fxe pop soq hww rmi sex czs mgo gmk den sgg mqy pdm kql ufx jzn jnl jry wmq bcm pem key ydc oyu abc btd tfg psh kfc aft yvl qcy sqt exd hfu uec
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客