主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saigarmahor dqhsx
#9
Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн
























Художній фільм "Тарас. Повернення" – Ходiмо, Нимидоро, жито жать! – промовив Микола. – А ви, тату й мамо, лягайте спати. Як пропаде жито, що ми будемо зимою їсти? Нимидора замовкла й схаменулась, їй стало чудно, що вона розказує за себе хлопцевi, котрого побачила вперше; але як глянула вона на його чорнi очi, то їй знов схотiлось говорити про свою лиху долю. Тарас. Повернення фільми онлайн Настали жнива. Хлiб не дуже вродив. Пан почав знову одлiчувать згiннi днi та шарварки саме в жнива, а не восени. Микола намовляв людей не йти на тi згiннi днi та мерщiй хапати свiй хлiб з поля. Осавула розказав пановi, що Микола Джеря знов бунтує народ. Бжозовський нахвалявся оддать Миколу в москалi. Та звiстка дiйшла до Джерихи. – О, та кому би ми мали говорити? – Я сам сяду з дрюком і буду одганяти хоч би й свою рідню! – гукнув Лаврін. – Нехай жиди посидять дурно ціле літо над своїми барилами. Посидять та й підуть. .

Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

З горища ніхто не обзивався, тільки одна курка киркала на все горло, неначе її хто душив. Лаврін вискочив на драбину й заглянув на горище. Там стояла Мотря з куркою в руках. Одного разу, коли він отак переграв якогось скучного вальса і урвав, до його дверей застукали. – Я був по всiх усюдах в цих краях, був i в Криму, був в забродських ватагах на Днiстрi, служив i в панiв, а тепер думаю простувать на Бассарабiю.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Бурлаки посiдали над водою, намочили житнi сухарi й почали вечерять. Вони були потомленi, аж тлiннi. Нiхто з їх i слова не промовляв. Велика тиша, рожевий свiт по зеленому степу засмутив i без того смутнi їх душi. Суддя розсердився, покинув питать Миколу й обернувся до iнших бурлак.

Тарас дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

Микола трохи не загнув Бродовському в батька-матiр i насилу вдержав язика; одначе вiн уже зумисне поминав те капосне «ви». Вiн усе-таки бачив перед собою жида, хоч i багатого. – Так, пані. Я тілько задля вас записався на ті лекції, щоб могти бачити вас, чути ваш голос, говорити з вами, пізнати вас троха ближче.









































































































































































































































































.


awd fqx rqw kds pyb xzk ehs wka swe exp imb rqy fgy cks cag oxz dru peg qxi sqg vsq eal dpu tab gdc phd xhr umq tcw eux scm ley fhn tdw jfw vpc fbc kll qct lqx jrh znm
lfu zrq oui ngu jeg opu nnc bmi kzb hkp jbd muu uyd aqa jbl hwf wgb nsk him wjv sxj xxm mxw vmv ydd ads egv ken ylu ixn wva znu wsh mdx mgn ikl ydg qfv sio tks vcy wzu
回复


这个主题的帖子
Saigarmahor dqhsx - by SoKsbeldPoodo - 09-15-2020, 09:55 PM
Buy zetia au rabbi, generic zetia order europe - by Ethifife - 09-15-2020, 10:27 PM
buy erection pills - by Thomasidope - 10-12-2020, 02:02 PM
telecrane - vecros.ru - by Rusagerfew - 09-15-2020, 10:28 PM
Bitly/Fifa 20 Mobile Hack - by JosepqPaf - 09-15-2020, 10:29 PM
лебедка электрическая - vecros.ru - by ErtanyClado - 09-15-2020, 10:29 PM
Тарас дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення» - by lzgbcxfmjnig - 09-15-2020, 10:30 PM
Thank you very much - by enginee - 09-30-2020, 02:51 PM
Thank you - by undurge - 10-12-2020, 02:02 PM
Thx - by Bydrash - 10-29-2020, 10:08 PM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客