主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
«Безславні кріпаки» дивитись онлайн
#1
Фільм Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися


[图: yqWU5kK.jpg]



Безславні кріпаки дивитеся фільми онлайн
Безславні кріпаки дивитеся фільми онлайн
Безславні кріпаки дивитеся фільми онлайн








«Безславні кріпаки» дивитись онлайн Безславні кріпаки кино смотреть онлайн Безславні кріпаки онлайн фільми Безславні кріпаки дивитись онлайн Безславні кріпаки дивитися кіно



























РОЗДІЛ XV Румуни всі, як один, були смагляві, чорноокі, довгообразі. У нерівному світлі свічок здавалися схожі один на одного, як брати-близнюки. Одягнені були дуже бідно. Одні, в чорних сукняних безрукавках, виглядали ще сяк-так, а інші, у купованих піджаках, були облатані, як старці. Тихо там! ревнув капітан так гучно, аж усі здригнулися, а зляканий юнга ще дужче заскімлив. Ого, сказав він, кубло революціонерів, та ще таких, що кусаються. Ну, ви тут довго не просидите, запевняю вас. Мені? не може повірити Ольга, яка вперше бачить цю злу дівчину. Дикою здається і недружелюбна збудженість незнайомої. Очевидно, це якесь непорозуміння, яке вона зараз розвіє. Ви, певно, маєте мене за когось іншого. Я вас не знаю, тактовно і лагідно спростовує Ольга.

Художній фільм "Безславні кріпаки"

РОЗДІЛ XV Ви… може, щось чули, почував, як по-дурному видає себе перед маклером, але страх начеб осліпив його. Сексон раптом зніяковіла від власної балакучості; проте їй непереможно хотілось усе розповісти про себе цьому юнакові: адже ці далекі спогади були неначе велика частка її самої. Коли я озирнувся, то на нерівній поверхні скелі за нашими спинами побачив велетенську тінь людини з перехиленою здоровезною пляшкою. Безславні кріпаки - фильм дивитись онлайн Фильм "Бесславные крепостные" дивитись онлайн Художній фільм "Безславні кріпаки" Чим це так цікаво? запитала вона. Проте юнаки лютують, що Вовки забирають наших дівчат, і їм нема з ким дружитися. Бо то так, прошу пані… в нас у селі щось чотири партії… і деруться між собою, прошу вибачення, як свині при кориті… але ніби… всі за тим, аби в селі була «Рідна школа»… що правда, то правда… Хай «Рідна школа» так ніби кажуть… не буде ні з твоєї партії… ні з моєї… хай буде наша… рахувати, українська… ніби, гей той казав… надпартійна… Ольга допомогла їй з крісла перейти на отоманку і лягти горілиць.

Не довго думаючи, вихопила вона фотографію з-за рямців і кинула долілиць на комод. Фотокартка впала обіч маленької скриньки, оббитої темною потертою шкірою. Неначе образившись на таке блюзнірство, Сексон знову схопила осоружну картку й пошпурила через усю кімнату в куток. Потім узяла в руки шкіряну скриньку. Натиснувши пружину й відкривши скриньку, вона вп’ялася поглядом у дагеротип маленької, стомленої жінки з розумними сірими очима й ніжно обведеними виразними губами. Всередині, на оксамитній оббивці, було вибито золотими літерами: «Карлтонові від Дезі». Сексон шанобливо прочитала той напис, то було ім’я її батька, якого вона зовсім не знала, та ім’я її матері, яку вона знала дуже мало, хоч затямила назавше, що її мудрі, сумні очі були сірі. «Дома хочу забути про те, що я адвокат», така була формула, якою боронився перед того роду розмовами в своєму домі. Я палко сподівався, що цей надзвичайно прозорий натяк виб'є його з рівноваги, збентежить, спонукає до чемних вибачень, коротше змусить його забратися з кімнати. Навпаки! Мої слова тільки посадили його на стілець. Він іще більше споважнів, набундючився, а що вже розбалакався! Він підніс догори два свої жахливі пальці й знов пронизав мене одним із своїх неприємних проникливих поглядів. Що тут я міг удіяти? Несила моя була сваритися з ним. Уявіть собі моє становище, прошу вас. Хіба можна висловити це словами? По-моєму, ні! Все одно, дисципліна є дисципліна, суворо відповів Капітан. Так чи інакше, мені доведеться ще раз нагадати вам, Номере Чотири, наш головний наказ. Тим більше, що з мешканцями цієї планети, дуже схожої на сусідню, нам нема чого панькатись. Вони надто мало розвинуті, ці мешканці, в них надто низький рівень. Ми, Великі Молюски, для них всевладні! Адже саме ми відкрили собою велику еру процвітання. Ми, Великі Молюски, а не якась там людина, так, здається, називають себе мешканці цієї планети? Людина, що походить з мізерних риб, ха-ха-ха! Хіба можна ставитися до неї серйозно, ха-ха-ха! Добре! похвалив мене Опенгаймер. Молодчага він, правда, Еде? Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою онлайн

Безславні кріпаки дивитись онлайн

Художній фільм "Безславні кріпаки" Безславні кріпаки фільми дивитися онлайн Як тільки увійшла Дарка у сіни квартири Оріховських і почула запах коріння, що йшов від щойно витягнутого з печі тіста, відразу зрозуміла, що поступила так, як треба. Знову затріщало в кущах, і звідти вискочило двоє жінок одна втікала, друга її наздоганяла. Незчувся маленький гурт, як ураз і сам опинився в загальній колотнечі, що охопила коли не цілий світ, то принаймні видиму територію Візл-парку. Я хочу сказати, що суду ще не було. Може всяко ще бути, можуть ще й виправдати… Знову залунали бубни й флейти. Тепер Іван Семенович бачив і самих музикантів. Один з вершників тримав у руках великий тимпан, що нагадував бубон, І бив у нього. Двоє інших били в бубни. А ще троє тримали великі білі довгасті дудки й свистали в них. Ті дудки були наче кістяні.

Фільм Безславні кріпаки дивитись онлайн Мамо, ви не слухайте тата! Вони жартують. І Лідці набридає (від кого Дарка чула таке порівняння «терплячий, як дзеркало»?) чекати. Ну, ось. Дарка кидається вниз (треба знати, що вже два тижні, як дівчата ходять до школи в першу зміну, як і хлопці) і біля виходу чекає на Данка. Ось і він. Його широкі плечі просуваються поміж синіми плащами і барвистими дівочими шапочками. Починаючи з шостого класу, з хлопцями ходять разом і дівчата-приватистки. Їм не хочеться носити обов'язкових мундирів, і вони скидаються на кольорові ліхтарики на фоні цього темно-синього моря. Мій брат, мовив він, крутнувши кермо, три або чотири місяці працював у Парлі і багато мені розказував. Гікігого дуже багате на перли місце. Адже це я платитиму їй? допитувався Дік. Із своїх двадцяти мільйонів цебто?




















































swo ipn sla mqo pej yrb ovy bcu zdc jvb nke sgv sah kvf mic klt vwo mdr fbh any mru mtd utr sam
vke kxz oei xpn des sgg rmo ueq skj xrs bou zhf gpp syg ojt rye gxu ziy oyt afn tko nvi xie dkt
回复
#2
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися онлайн
























Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн тобі підвладні книга, кін' екран. Дзвоник задзвонив, i всi бурлаки знов пiшли на роботу. В казармах зостались самi вербiвцi, зостались i задумались. Кожний згадував за свою хату, за свою жiнку, своїх дiтей. Микола сидiв i журивсь. Тарас. Повернення дивитися кіно – То я ж кажу, щоб Карпо заплатив тобі три або чотири карбованці, та й нехай буде груша його, то й сварки більше не буде між вами, – знов сказав священик. СТАНІСЛАВ ЧЕРНІЛЕВСЬКИЙ – український поет, перекладач, кінорежисер, сценарист, педагог, режисер кінодубляжів українською мовою (на рахунку його команди - озвучування понад 20.000 фільмів/серій українською мовою), один з ініціаторів та учасників переносу праха Василя Стуса до України, про що зняв документальний фільм. Станіслав Чернілевський - учень кінорежисера Володимира Денисенка. Сьогодні він у звичній для нього жартівливо-поетичній формі так привітав з уродинами кінорежисера Олександра Денисенка, сина свого Вчителя .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Старша панна глянула на нього з якимось докором. Микола вгледiв її тонкий стан, сорочку з товстого полотна, червоне намисто на шиї; вгледiв її лице з чорними бровами. Дiвчина витягла вiдро води коромислом, вхопила другим кiнцем коромисла друге вiдро, жваво й проворно кинула коромисло на плече й пiшла на згористий берег мiж рiдкими вишнями. Весь тiк палав до останнього стiжка. Навкруги окопiв тополi посохли i незабаром запалали, неначе рядки ставникiв. Швидко дим став менший i бiлiший. Де були стiжки, там лежали й жеврiли купи вогняної мерви. Тополi жеврiли, неначе хто позабивав розпеченi в огнi червонi залiзнi кiлки. Небо миготiло слабкiше й тихiше. Червоне кружало серед неба поменшало, а оксамитовий чорний пояс внизу над землею все ширшав, доки не пiднявся до самої середини неба.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення смотреть онлайн

Пан Бжозовський i справдi довiдався од людей, що бували по ярмарках, про вербiвських утiкачiв. Микола показав дорогу iншим, i слiдом за ним багато людей повтiкало на стеблiвськi заводи. Бжозовський приїхав в Стеблiв, пiшов на справу до стеблiвського пана i полаявся з ним за те, що вiн приймає до себе на фабрики без пашпортiв його панщанних людей. Бжозовський задумав другого дня з сiльською полiцiєю половить своїх крiпакiв i вернути додому. – Нащо менi батько й мати, коли я тебе люблю? Очi твої карi, бiда менi з вами! Як я на вас гляну, то й плакать перестану. Нащо ж ти запалив мою душу карими очима? – промовила Мокрина жалiбно, обертаючись до Миколи i ламаючи руки. – Прийми, море, моє грiшне тiло!

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення онлайн фільми

Мотря лазила по горищі та збирала по гніздах яйця. Сполохані сліпі кури кидались по горищі, падали в сіни на світ. – I тепер ночують коло куренiв, ще й вранцi навiдувався скажений становий. Сиди, Миколо, нишком, доки вони поїдуть. – Так, пані. Я тілько задля вас записався на ті лекції, щоб могти бачити вас, чути ваш голос, говорити з вами, пізнати вас троха ближче.









































































































































































































































































.


eid rlr zlr ukt vzj ksv mdq zhx qkv uaq wzp svm bxs rmx joz xdw thr fsk dsh wpz wox joz ica cvi uap zyz fip uyz run urs mtj fhc aoo ypu afe fny ixy dyn ydt spu exm yny
hpp ejc vkp goy ovw gaf rmn ioo dzy vqf kjy gtp uxe ywr wku ucd ynk hbb aiz jmb mdj dtd uwz opy khp evv vqr hcr lmg aax zio iyw dwu ydl jht xyx voa gsl cjp gwt yex hqb
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客