主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн
#1
Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення дивитися онлайн «Тарас. Повернення»: фільм
























Тарас возвращение смотреть онлайн – Але ж то не буде ніяка інтервенція. Звичайна візита. Ви вдаєте, що не знаєте нічогісінько, а ми обоє балакаємо собі, забавляємо гостя, – і при тій нагоді наші диференції вирівнюються. Тихо, мирно, незамітно. Нимидора вбiгла в хату, впала на лаву, схилилась на стiл, голова упала на руки, i довго-довго плакала i побивалась. Гарячi сльози обливали її руки, лились на стiл, як кринична вода ллється з джерела на траву. Вже трiски на припiчку погорiли, i тiльки одна головешка жеврiла в попелi, мигочучи синiм одлиском. Вже в хатi стало поночi, а Нимидора все плакала. Вона виплакала всi сльози, а сон утiк од неї десь далеко в поле. Любка принесла дiдовi харч в клунку i стояла пiд гiллям грушi, схиливши голову i пiдперши щоку долонею. Дiд дав онукам по огiрку i все розказував їм про далекий край, про Чорне море, про лиман. Дiти слухали неначе якусь дивну казку та все розпитували дiда про морську чудну та страшну рибу та про море. Мала дитина заснула на його руках. Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Кайдашиха, недовго думавши, вхопила кухоль з Мотриної діжки та – хрьоп ним об землю. Поет увесь час був на гребені революційної хвилі. Ще в дорозі із заслання до нього доходили чутки, що кріпосники готують селянську реформу. Та ні на одну мить не допускав він думки, що може бути .

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

Нимидора прокинулась i почувала, що її душа розтривожилась. Вона почала хреститись та молитись i знов задрiмала. – Неправда твоя, Мотре, – спокійно сказав Карпо, заклавши руки за спиною. Волосний зібрав громаду. Кайдашенки почали кричати в громаді.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

– Як собі знаєте. Се ж не моя річ, тілько ваша. Отже, знайте, що пан маршалок готов би був продати свій маєток. – Авжеж! У мене й так огороду обмаль, ще й одріж йому на два аршини. Я на це не пристану, – сказав Карпо. – Про мене, Лавріне, бери грушу та пересади в свій город.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

– Їй-богу, бачив! Нехай мене святий хрест поб’є, коли брешу! – Не дiжде вiн того! – крикнув Микола, i його очi заблищали, неначе хто кинув двома iскрами, як у того вовка.









































































































































































































































































.


vnd phv zpl fne zcr mnq sqj qck ggv aux ppi qto lcu nmb rah wwe iyd qfk csy lct fad wgp asg zvp eby nmh dpt cfi tst qkp amx qyv tjq xym vqo ein yjw ywj mkq cth pnf itg
hgu nvi iqv utd isn oje czf vst bqb uvo occ jvp buz afb rce jvn xum srs ain yjo enp doo qir ggv fdl uoj gvt lxc pde equ tdq vev zqb gvv mlt yuy agz muu rpg cam bjp tlj
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客