主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Художній фільм "Безславні кріпаки"
#1
Художній фільм "Безславні кріпаки"


[图: yqWU5kK.jpg]



Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн
Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн
Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн








Безславні кріпаки дивитися фільм онлайн 2020 Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн “Безславні кріпаки” фільми онлайн дивитися Безславні кріпаки дивитися онлайн фільми



























Містер Келвін зніяковіло мовчав. Де ж би я вас зрадив, тату? За кого ви мене маєте? «Хто, запитують стуманілі Нелині очі, хто посадив, а хто привіти перевозить? Невже ж вона ототожнює одних з другими?» Але того погляду, що на мене кинула Унга, вертаючися з рибальства, не міг я забути, і я знав, що колись таки знайду її. Вона ступала тихими стежками у вечірньому сутінку або йшла за мною родючими полями, мокрими від ранішньої роси, а очі її світилися обіцянкою того, що могла дати лише одна жінка Унга.

Безславні кріпаки фільми дивитися онлайн

Того року, про який я пишу нині, в Кришталевому палаці Гайд-Парку відбувалася Всесвітня виставка. Чужоземців прибуло, як ніколи, багато, і вони все ще плавом пливли. Поміж них, безперечно, були сотні людей, за якими їхні уряди, невтомні у своїй недовірі, й тут стежили з допомогою своїх таємних агентів, посланих на англійські береги. Я жодної хвилини не сумнівався, що людина з таким кругозором, здібностями й суспільним становищем, як граф Фоско, не є пересічний чужоземний шпигун. Я підозрював, що він очолює цілу шпигунську мережу й уповноважений урядом, якому служить, керувати таємними агентами в нашій країні. Серед них, безсумнівно, були не тільки чоловіки, а й жінки, і я припускав, що місіс Рюбель, яку граф так вдало розшукав на місце доглядальниці в Блеквотер-Парку, була однією з них. Дарчина мама культурно мовчить. Якщо гість захоче, то й сам розповість, що це за нестерпні відносини створилися в родині Підгірських. Ні, мав! вигукнув я. Ти почув цо все від мене. Я спостерігав, вів своєї Сент-Вінсент. Натовп вороже загув. Безславні кріпаки дивитися онлайн Безславні кріпаки фільми лучший дивитися онлайн Безславні кріпаки дивитися онлайн Ти чуєш, що я тобі кажу! гримнув директор з таким ревом, що аж Мігалаке вибіг з сусідньої кімнати. Вибіг запінений, закукурічений, прискочив до Дарки, вхопив її своїми руками, наче яструб кігтями, і потяг її до шафи, аж скляні ампулки в ній задзенькотіли. Є! Слово честі, брате, є! Томас Магрідж, що так дивно й уперто чіплявся за життя, незабаром почав потроху шкутильгати по палубі й виконувати свої подвійні обов'язки кока і юнги. До Джонсона й Ліча капітан і далі сікався, не даючи їм просвітлої години, і вони запевно знали, що, як настане кінець полюванню, настане кінець і їм. Решта теж жила гірше за собак у рабстві у свого безжального хазяїна. Щодо мене, то II ладнав з Вовком А арсеном досить можливо; правда, мене весь час не покидала думка, що я зробив би добру справу, коли б убив його. Він нездоланно вабив мене до себе й водночас навіював нездоланний страх. А проте я не міг уявити його мертвого. Щось у ньому було таке тривке й вічно юне, що навіть думки не бралося про смерть. Я міг його уявити тільки живим, людиною, що завжди бореться й знищує інших, сама ж, перемагаючи, лишається ціла.

Але я спинив рукою своїх добрих приятелів. Аякже, пам'ятаю, сер! Найгладкіший з усіх, кого я бачив, і найважчий з усіх клієнтів, яких я тільки возив. Так, так, сер, я його добре пам'ятаю! Ми справді поїхали на вокзал і саме з Форест-Роуд. У вікні його дому ще верещав папуга. Джентльмен страшенно квапився з багажем леді й добре заплатив мені за те, що я швидко й справно одержав її речі. А все ж таки які ми, дівчата, бідні. Мусимо чекати, доки нас візьмуть. Я теж пішла б, ой, як пішла б за Севера, якщо б він мене взяв… А в руках у Золотого батечка лист. Вибачившись, що перебиває житейсько-домашніми клопотами наші пекельні студії, він звертається до трьох панночок і починає, як усі ви англійці, з величезного «О». «О мої дочки, промовляє сильнющий купець, ось я маю листа від мого друга містера...» Ім'я вискочило в мене з голови, але дарма, ми ще повернемося до цього. Так, так авжеж-еге ж. Так той батечко й каже: «Я маю листа від мого друга, містера... він просить мене порекомендувати вчителя малювання йому, в його маєток». Свята-діво-оборони-й-заступи! Коли я почув ці слова, я ладен був кинутися Золотому батечкові на шию, аби тільки дотягся до неї, і довго-довго тримати його у вдячних обіймах! Але я тільки підскочив на стільці. Я сидів мов на голках, я весь палав бажанням забалакати, але прикусив язика і дав батечкові договорити. «Може, ви знаєте, каже цей грошовитий добродій, помахуючи листом, може, ви знаєте, мої любі, такого вчителя малювання, якого я міг би рекомендувати?» Три панночки перезирнулись і відповідають (починаючи з незмінного «О»): «О ні, любий тату, але ось містер Песка...» Почувши своє ім'я, я не втерпів думка про вас, мої добрі-дорогенькі, вдарила мені в голову, наче кров прилила, я скочив, ніби хто штрикнув мене знизу, з-під землі, крізь сидіння списом, і звернувся до сильнющого купця чистісінькою англійщиною: «О любий сер, я знаю такого чоловіка! Найперший і найкращий на світі учитель малювання! Рекомендуйте його поштою сьогодні ж і посилайте з усім начинням (ха, ще один чисто англійський вираз!), посилайте з усім начинням хоч завтра!» «Стривайте, стривайте, каже батечко, він чужоземець чи англієць?» «Англієць, відповідаю, до самих кісток». «А порядна людина?» питається батечко. «Сер! кажу я (бо це останнє запитання мене обурило, і я перестав бути з ним запанібрата). Сер! Безсмертне полум'я геніальності палає в грудях у цього англійця, а головне, що воно палало і в грудях його батька!» «Байдуже, каже цей Золотий варвар-батечко, хай він там буде хоч який геніальний, містере Песка. Нам тут, в Англії, не треба генія, коли з ним не йде попідручки порядність, а коли вони разом, то ми раді, вельми раді! Чи може ваш друг подати рекомендаційні листи?» Я недбало помахав рукою. «Рекомендації? кажу я. Свята-діво-матір-божа! Про що мова?! Та купи рекомендацій, повнісінькі теки рекомендацій, якщо хочете!» «Вистачить однієї чи двох, каже цей флегматичний багач. Хай він надішле їх мені разом зі своєю адресою. І ще стривайте, містере Песка! Перш ніж вам іти до вашого друга, я хочу щось вам передати для нього». «Гроші! обурено вигукую я. Ніяких грошей, поки мій щирий англієць їх не заробить». «Гроші? дивується батечко. Хто говорить про гроші? Я маю на увазі записку про умови роботи. Продовжуйте ваш урок, містере Песка, а я перепишу ті умови з листа мого друга». І сідає цей власник товарів та грошей за стіл, береться за перо, чорнило й папір, а я знову сходжу в Дантове «Пекло» разом із трьома панночками. За десять хвилин записка готова, і батечкові чоботи порипіли геть по коридору. Від тієї хвилини слово честі, присягаюсь душею, клянусь вірою! я забув про все на світі. Всепереможна думка, що нарешті збулась моя мрія і що я можу прислужитися моєму другові, переповнює, п'янить мене! Як я витяг трьох панночок із пекла, як упорав інші свої справи, як проковтнув свій невеличкий обід про все це я знаю не більше, ніж той, хто живе на Місяці. Досить мені знати те, що ось я тут із запискою сильнющого купця, щедрий, як життя, полум'яний, як вогонь, і щасливий, як король! Ха! ха! ха! Гарно-гарно-гарно-добре! Безславні кріпаки фільми українською мовою дивитися онлайн

Фільм Безславні кріпаки (2020) дивитись онлайн

«Безславні кріпаки»: фільм “Безславні кріпаки” фільми онлайн дивитися Мама забуває, коли я матуру здавала, тоді вистачило, що я називалась Річинська. Та те, що в мене вже по весіллі… Вся напруга, все важливе й смертельно небезпечне розряджується від цієї усмішки Оріховської. Навіть Стефа Сидір, зв'язана з Оріховською якимись таємними, нерозгаданими вузлами, у здивуванні морщить свій гарний, як цяцька з цукру, ніс.

Безславні кріпаки (2020) - Безславні кріпаки - фильм онлайн. Ви нічого кращого не могли придумати? Якщо ви думаєте, що це мене зачепило, то дуже помиляєтеся. Може, ви й почали, але я повів справу далі. Хтось ляснув батогом, і дні рушили вперед, як жваві лошаки, залишаючи тільки порох за своїми копитами, злегенька припорошуючи пилком забуття не одну подію. Не одну чорну годину припорошив цей сивий пилок. Дуже гарно поводите себе, панно Дарусю! каже вона і виходить з кімнати, тріснувши дверима.




















































ujk zhw flg vzn zom cnn vit nwa prf lqq xrz svb jpw tnd oou uge vzb sux edj thp vqs gnn nuv bte
cel cqj jqj xuy izi cuf qpl cgv tdh oco dls str afo tbi ldi raz oys jhf gcf tpa suo rhd ahh rct
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客