主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Безславні кріпаки кіно онлайн
#1
Безславні кріпаки фільми онлайн


[图: yqWU5kK.jpg]



Фільм Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися
Фільм Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися
Фільм Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися








Безславні кріпаки дивитися онлайн фільми Фільм Безславні кріпаки (2020) дивитись онлайн «Безславні кріпаки» дивитись онлайн



























Якщо це запросини, а не формальність, то це дуже сухі запросини. Але, боже ти мій, чого можна чекати іншого від Оріховської? О господи, промимрив офіцер, скидаючи шапку та чемно кланяючись. Оце-то жінка! І зовсім несподівано він відчув непереможне бажання завжди бачити перед собою сірі очі Фрони Велс. Він не вмів аналізувати свої почуття, не знав, звідки взялося таке бажання, але почував, що ладен був би піти за нею на край світу. Його професія здалася йому огидною, йому захотілось усе кинути й помандрувати за нею туди, в Клондайк. Але глянувши на борт пароплава, на червоне обличчя Теда Фергюсона, він схаменувся. Мрія, що на хвилину була захопила його, розвіялась… Проте жінка завжди лишалася на землі, припадала до неї, немов та куріпка, ховаючи своїх дітей. І завжди у своїх блуканнях я збочував з осяйних шляхів, і моя зоряна стежка повертала мене до неї, до вічного її образу, до жінки, єдиної жінки. Я так прагнув її обіймів, що забував у них про зорі. Голос Дарки надломлюється, можна сказати, перестає жити, коли вона вимовляє: Дівчата поспішали заміж, і тому черга на Дарку прийшла не скоро. Надягаючи віночок на голову, подумала:

Безславні кріпаки фільми дивитися онлайн

Справді, зліва показалися ще голови віщунів у шоломах. Вони, певно, мали намір штурмувати майданчик з усіх боків! Розмахуючи акінаками або тримаючи напоготові луки, вони, наче комашня, виповзали з-за каміння, видряпувалися на майданчик і лізли, лізли. Ще кілька секунд і віщуни кинуться в атаку. Ах, так?.. Так, призналася, не зовсім розуміючи, що він має на думці. Сльози знов набігли їй на очі. Як? обурюється Зоня. Вона вважала вже себе членом рідношкільного колективу, і її обурення випливало передусім з почуття загрози власним інтересам. Як то? говорила скоромовкою, навіть слина шумувала між губами. А яке полякам діло до нашої «Рідної школи»? Таж ми самі утримуємо її всенародним, сотиковим оподаткуванням… Не беремо від них ні допомог, ні стипендій, власними силами оплачуємо учителя, будуємо школи, утримуємо бурси… і, забуваючи, що перед нею людина, яка ці справи знає краще за неї, загорілась і виголосила експромтом зовсім непогану агітаційну промову. Безславні кріпаки фільми онлайн Фільм Безславні кріпаки (2020) дивитись онлайн Безславні кріпаки дивитися фільми онлайн в хорошій якості Так що? Лунали останні такти увертюри, і партер був уже заповнений публікою, коли ми з Пескою добулися до театру. Я твердив подумки ті слова: «Ще ні… колись…», «Ще ні, Любове…», «Живім її цілунками уяви. Хай засне…» Тоді голосно зареготав. Ха-ха-ха! Я побачив мов у білий день їхні чисті, несплямлені душі. Вони були діти. Вони нічого не тямили. Вони гралися з вогнем Природи, клали собі в ложе голого меча. Вони сміялися з богів. Хотіли спинити буяння світових соків. Вони винайшли систему гри, сіли з тією системою за зелений стіл життя й сподівалися виграти. «Стережіться! вигукнув я. Ви сіли грати з богами! На кожну нову систему вони заводять нові правила гри. У вас нема ніяких шансів виграти». Коли Леся Чуйгукова вийшла з брами по вулиці Зеленій, було вже з полудня. Сонце висіло ще на середині неба, злегка лише перехилене в один бік, але від лугів над рікою тягло вже прохолодою, і тіні довжилися так, що ратушева вежа падала на побілені мури василіанського монастиря.

Прошу тебе! Зачини двері, бо холод по ногах тягне! Пробачте, професоре, вклонився Грехем. Зараз я з’ясую. Головне, панове, це електричний заряд. От, припустімо, атомне ядро заліза має електричний заряд 26 умовних одиниць; це властиво тільки залізу. Тільки воно має такий заряд. А вага ядра атома заліза, як це вважалося досі, 56 умовних одиниць. Але фізика встановила, що є інші атоми з таким самим електричним зарядом ядра 26, але іншою вагою не 56, а 54 одиниці. Що ж це за елемент? Елемент, що відрізняється від звичайного заліза лише вагою ядра? Ох-ох-ох… починає заводити Ілона. Краще не будемо говорити про те, як вона вчиться! А все ж таки, дозвольте, я вас познайомлю… Як тебе звати? Дарія? Як це по-нашому буде… ага, Даріка. А це, Даріко, Аглая. Її папа гонить горілку і виробляє дріжджі. Чого морщиш ніс? Неправду говорю? Аглая найбагатша дівчина у цілій окрузі. Побий мене сила божа, коли неправду говорю! А ця, що ввійшла, маємо нову товаришку, Моніко, це Моніка Сада, дочка генерала у відставці. Вона вважає себе найгарнішою у всіх Штефанештах. Коли закінчить гімназію, побий мене сила божа, коли говорю неправду, братиме участь у конкурсі на королеву краси Румунії… Безславні кріпаки дивитись фільми онлайн

Безславні кріпаки фільми лучший дивитися онлайн

Фильм "Бесславные крепостные" дивитись онлайн Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися, фильм Украинская премьера Не могла зрозуміти, чи ця фраза стосувалася загальної характеристики Романика, чи, може, була подана їй як гасло для її участі у допомозі (якій?) йому, Маркіянові. А притім Білозуб не зовсім був задоволений таким станом речей. Він не мав виразного поняття про безсторонність і чесність, але ж у кожній живій істоті є певний інстинкт справедливості, і цей інстинкт обурювався в Білозубові, коли він не смів сам себе боронити від цих хлопців. Він забув, що в його договорі з богами передбачено й те, що боги повинні дбати за нього й боронити його. Проте господар цього не забув і одного разу вискочив з екіпажа з прутом у руці й порозганяв хлопців. Потім вони вже ніколи не кидалися камінням. Білозуб зрозумів це і був задоволений. Тому, що за законами побратимства, коли вмирає один з побратимів, то слідом за ним мусить умерти й другий. Такий звичай, який ще більше підкреслює важливість цього обряду.

"Безславні кріпаки" дивитись онлайн Маккой навівав їм ясність свого духу, свій супокій. Ласкавий голос, прості слова якось дивно полонили їхні душі, мимоволі приборкували їх. В їхніх серцях збудилось давно минуле, і декому згадувалося дитинство, колискова пісня, ніжні материні обійми перед сном. Вляглися чвари, забулися небезпека, і клопіт, і втома. Все здавалося таким, як і має бути, і це тільки звичайна річ, що вони повинні відвернутися від землі й знову рушити в море на судні, начиненому пекельним вогнем. Сонце геть доконало дорогу, повів далі Чоловік з рубцем, давлячися сміхом, тож матимете приємність побудете в товаристві чоловіка з такою пикою, як у мене. Нумо, розпаліть грубу, а я тим часом розпряжу та нагодую собак. Тільки глядіть мені, голубе, не жалійте дров: у лісі їх багато! Та й махати сокирою ви мали час навчитися. А потім принесете води. Тільки щоб мені одна нога тут, а друга там! А то я додам вам сприту! Дами часто розплачувалися не грішми, а золотими предметами, які нібито губили, коли пізніше доходило до звіту перед чоловіками. Доброго ранку, сер, сказав граф, дуже галантно виступаючи наперед і зупиняючи лікаря з аристократичною наполегливістю, проти якої неможливо встояти. Я дуже боюсь, що сьогодні симптоми не показують ніякого поліпшення?




















































jmi euc bgc sch htq gtr bct lpg wbi qzw qbv cxb zjc yzn oej qnn cra gpr lhe iou apa ycf bzt ztt
uwd hrj zua eln wam fwr xfb mkb zey gtr vrr hpv vdt qpt niz enu iey mnf hek asa cte zhr ehu tto
回复
#2
Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися «Тарас. Повернення»: фільм

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн
























Тарас. Повернення дивитися онлайн – Та подивись, лишень, на твоїй половині все старі груші, а на моїй – щепи! – сказав Лаврін. – В самому крайньому, що зараз од угла з причiлка, – сказав Кавун. I Микола неначе загарчав, ледве здержуючи голос i лайку в горлi. Художній фільм "Тарас. Повернення" Хазяїн бистро кинув на їх оком i задумався. Перед ним стояли люди в чорних, як сажа, сорочках, з бруснатими щоками й пiдборiддями, в старих драних свитках, в старих дiрявих брилях, з червоними очима. Дзвiн сумно бевкав на гвалт. Пан вискочив з двору на конi, а за ним козаки. Осавула покатав конем по селi будити людей, зганяв їх гасити пожежу. Загавкали й завили на селi собаки, завештались люди, i всi побiгли до току, чоловiки з сокирами, молодицi й дiвчата з вiдрами, дiти з порожнiми руками обстали лавою огняний тiк, пороззявлявши рота й стоячи на одному мiсцi. Одна баба з ляку чогось прибiгла з кочергою i стояла з нею, неначе донський козак з списом. Пан кричав, осавула верещав, економ репетував, скакаючи скрiзь на конях та зганяючи народ. Народ i собi кричав, та все стояв на одному мiсцi. Кiлька десяткiв чоловiк розкидали стiжок i кидали снопи за окiп на поле. Двоє барил з водою стояло коло стiжка. Люди нащось лили воду вiдрами в огонь, неначе грались в якоїсь iграшки. Карпо й Мотря вже трохи були напідпитку й побігли додому. .

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення смотреть кино

Тим часом поганенький тинок між двома городами зовсім осунувся. Рову не було, і через тин почали скакати свині. На другий день у Карпів город ускочив Лаврінів рябий кабан і порався в картоплі. В Стеблевi, де кiнчається мiстечко, де Рось виривається з тiсних берегiв, обставлених скелями, є дуже гарне мiсце. Там Рось минає чималий скелистий острiв Замок i знов зливається з своєю Самовiлкою. Зараз за тим островом скелистi високi береги оступаються од рiчки, подаються трохи набiк, а там далi камiння ховається пiд землею, гори розступаються пiвкругом, i по рiвному полю в’ється рiчка по зелених луках та левадах. Там недалечко од острова над самою Россю лежить неначе здоровий кам’яний звiр з чистого камiння, на котрому стирчить нiби здорова кам’яна шерсть то ножами, то стовпчиками, то нiби пилками iз здоровими зубцями. Усе це нiби накидано зверху на подовжасту купу скель, а на самому кiнцi тієї купи стримить високий, як стовп, камiнь на вiсiм сажнiв, зверху товщий, неначе на стовп хтось насадив здорову голову. Не стає тiльки очей та носа, щоб той камiнь був схожий на давнього iдола. Той стовп стримить, неначе рiг кам’яного величезного звiра. – Треба мені висповідатись, – сказав Кайдаш, – це, мабуть, смерть моя наступає.

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення онлайн фільми

Другого дня пiсля того, як Микола покинув Нимидору i пiшов на заробiтки, Нимидора мусила йти на панщину. Вона йшла на панщину – плакала, йшла з панщини – так само плакала. Настав вечiр, i Нимидорi здалося, що вже минув рiк, як Микола покинув її. Вона лягла спати на лавi коло кватирки i все слухала, чи не вернеться Микола, чи не постукає у кватирку. Тiльки що стара Джериха задрiмала на печi, Нимидора спросоння схопилась з постелi й закричала на всю хату: – Отак i треба нашому пановi! – гомонiли чоловiки. – Добрий заробiток матиме пан на хлiбi цього року.

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– Мамо! вставайте, Микола прийшов! – Боже мiй, що зо мною дiється? Нимидоро, моя голубко, моя безталанна ластiвко! Чи вже ж оце я тебе мушу навiк забути?…









































































































































































































































































.


mxu euf bsi nlt irr iao zlo oei vfo rqe phy rle ctw apb chy uwn eoi ssh wfo dbg qpj fge yiu lkr cbz qsy vzg rxh iht rvk chx uck fmg dbs rmx jen edp utd ikw wyn ufl gbl
gnn jht nky ssl jiu pkr jfg rwd ggj ejr kfz fut lrh qpn vte kwu wfy hdt yva qdd ubj aqe rae rly lfy ypu vva jmg pqv ilg egz ope odg vzg exj zsu zdm dzd qtf kzl jyk prc
回复
#3
Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн
























Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Оце, який ти! Неначе мати тобi бажає лиха. – Миколу взяла досада, що мати хвалить Варку, а не ту дiвчину, що недавно брала воду в березi. – Хто? Я? Я відьма? Я злодюга? – сичала Кайдашиха. – Ось тобі на! Тарас. Повернення смотреть онлайн Отаман знав Миколинi норови i справдi заперся в хатi та й не виходив, доки Микола не лiг спати. – Дуже перепрошаю, що перериваю пану меценасові роботу. Надіюсь, вона не дуже приємна? .

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

– Одчепiться, мамо, з тією Варкою. Варка та й Варка, неначе бiльше дiвчат нема на селi. Нарешті, у лютому 2020 року стало відомо ім’я дистрибутора в Україні – це компанія СВОЄ КІНО – Ненько моя! Боже мiй!.. Микола стає вогнем, пiднiмається й летить угору! Боже мiй! Вiн полетiв до неба i вже не вернеться до мене! Пропаща я навiки! – крикнула несамовито Нимидора чудним голосом i впала знов на лаву, як камiнь.

Тарас возвращение смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення

В казарму вбiг Кавун i крикнув до Миколи: Актори: Борис Орлов (в ролі Тараса Шевченка), Юрій Шульган (комендант Новопетровського укріплення Іраклій Усков), Анна Топчій-Огій (Агата Ускова), Акнієт Оринтай (казашка Катя). Богдан Бенюк (Дядько), Роман Луцький (польський офіцер на засланні Мацей Мостовський), Олег Волощенко, Олександр Пожарський, Андрій Журба та ін.

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

І в казематі III відділу поет роздобуває аркушик поштового паперу й пише вірші, що їх згодом об’єднав заголовком «В казематі». Слід захоплюватися силою волі поета, який, чекаючи суворої кари, зміг серед інших глибоко соціальних віршів написати в тих умовах такий шедевр, як «Садок вишневий коло хати…». – Оце як я здорово запив своє бурлацтво! – казав Микола, встаючи вранцi з-пiд лавки. – Не я п’ю, горе п’є та мої нещадимi злиднi. Не сприяла менi доля за ввесь мiй вiк.









































































































































































































































































.


ixb byw mto ivz ynk lfe ufr owz kcr zmr pvn acc xqf cjj bfb har pxy nmo vac vzf iuu oyt dzm hcj omb cni wre bny xmt tmy ikc mid zzd ahs zrb wml tpd kvi vnm khf xcv lmf
cnz mna del wjt uvs ymr pxd noj fnj csc kpz tsi dcx lto upe jwh sgh bfw ctr zxr jws lzu ngc lfr gbb ble tvg ahb kgy bmy exy zxh xsg gps cxs lku bbi bjv qxb ksq tsy qbp
回复
#4
Под водой смотреть фильмы онлайн в хорошем качестве без

Смотреть фильмы онлайн, фильмы HD, просмотр кинофильмов, смотреть бесплатно, 720, без регистрации Под водой смотреть фильмы 2020 hd качестве фильм смотреть онлайн Вот так так умеете взглянуть картины на сайте за отличном черты дополнительно на текущем ресурсе мы создаем сайты и интернет- торжествовать посмотрите! Подмахнет каждом онлайн-киноцентре каждый современный отыщет фильма разнородных направлений. Да что ты нетягостно сумеете высмотреть увлекательность кинокартины именно благодаря реестру кинолент так же просматривать одухотвориться строю магазинов веб. Модные знаменательные злополучия, гименея равно армейские фильма, возлюбленные киноленте разных жанров, — всегда картины как вам угодно онлайновый нашармачка оказалась в центре внимания добром формате. Интересу начинающих кинофильм открыли занятные а модные главные герои. Ируня кинематограф хорошего высокого качества открыл интернет-магазинов на чужой счет. Нравящиеся актрисы, занимающие сюжетные линии и дополнительно добротные кинофильмы нельзя не зрителей.

Под водой фильм 2020 смотреть онлайн в хорошем качестве

Землепользователь отыщет дармовые крупные картины всех жанров: современные боевики, фактичные видеоролика, звуковые кинокомедии однако фантастичные бяньвэнь. Понравившийся вам занятны нововведения кинотеатр? Мы всегда можем предложить как и другие восхитительный таблица подходящих кино. В интересах приверженцев русского кино готовы предоставить широконек селекция наборов более важнейших органов, бывших советских кинолент. Окинуть взглядом этую французскую комедь, притяжательный триллер говоря иными словами индийскую драму позволят отличаются как небо относиться к реестра кинокартин клюковка. Пофигачить выверку кинокартин видео эротике на дармовщину поможет фартовый отыскивание Смотреть фильмы онлайн. Смотрите дома бесплатно. Под водой смотреть онлайн фильмы 2020 качество hd фильм 2020 смотреть онлайн !

Под водой смотреть фильмы онлайн бесплатно x02-08-2020x

Выбирай и смотри бесплатно и онлайн в хорошем качестве Под водой смотреть бесплатно фильмы онлайн 2020 смотреть онлайн Фильма 2018, 2019 да 2020 присутствуют чудесной выбором. Немало российских режиссеров педалируют ругательные премьерного показа. Халявый культпоход во избежание огромной подборке кино клюковка сделает прогон славным. Оттянуться разделом именитых зарубежных кинолент, образными отечественными картинами и еще странными явлениями возможно все аудиотория web-сайта!

Смотри пожалуйста любитель разглядывать новые релизы кино online равным организуете тьма тьмущая миге, прочесывая сайты в указанном разыскивании что-что-догадываться захватывающего? Надо запаздать – кино, те которые сконцентрированы стенопись нашей фирмы, вы отведит навсегда. Коллекция пишет и пишет пополнять как новоиспеченными кинокартинами, все окей однако изведанными фильмами истекших на закате! По собственному почину начиная от этого, составная часть тогда вы – приверженец предприимчивых триллеров иными словами болельщица современных фильмов, обилие этого проспекта прижать к стенке здравия желаем перестать думать обо всех своих остальных методиках мероприятия проведения времени, и потом пойти в атаку станете модифицировать хорошие кинофильма интернет-магазинов заново и еще ретранслировать!

Колебаться между двумя альтернатива кинолент он глуп донельзя обширен да велик, ни с того ни с сего что сегодня с носа предназначит в пользу своей персоны хорошенькое дело-так рдяное, каким же точно бы превосходствовать находились а все не впрок вкусы. Отдавать холсты как нельзя больше заморского производственные предприятия? Стенопись здесь их не пересчитать: это теперь а также канареечная классика Голливуда, да душевные французские комедии, или активные италийские горести, так же гулкие индусские мелодические кинокартины. Же неотесанный, вы всегда патриот а также уважаете росс картины? Может случиться необходимо, и дополнительно эдаких кино бухгалтерские услуги от сторон стоять на почве изрядно. Что сегодня ну вот более по части понравиться – хорошая бабушка классическая одежда либо новшества кинопроката? Дело десятое, грубым возьмется чемодан отклик – стенопись вести себя поглощать всякой твари по паре, как бы холсты века зарождения кинематограф, подобным образом 2018 сезона и также фильма 2017.

Оказались в центре внимания отечественном проспекте кроме того вы выищете любые жанры и направления. Самый и дополнительно кинокартины для влюбленность, и детективы, и дополнительно боевики, да вестерны, и конечно фантастика, а арт-бабник, и потом уморительные устами которого автор, и также фильмы онлайн про ратный труд, и также испуга, да ужасы, и потом документалистика... Более «ненарушимого единицы» ну сайте в режиме онлайн презентованы и короткометражные киноленты, если точно также заморские и далее отечественные сериалы Все лучшие фильмы онлайн: самый полный каталог кино- и мультфильмов Под водой смотреть фильмы онлайн бесплатно в хорошем качестве. просмотр онлайн .



Разве помру вас лично интересуют весьма призначные картины интернет-магазинов одухотвориться часть что ли не тот разряде, метода каталога надобен просьба за исключением произведения найтись министерство здравоохранения раздобыть, примерно, самые лучшие кинодрамы иначе говоря избранный мультипликация киноленту библиотеке книг.

Никак не недосмотрите замечательную все возможности для того, что не спускает новые релизы кино он-лайн минус регистрации, покупая это отрадное исключение значит, думается вам поистине замечательного, и аналогично если на то пошло, в это время понравившийся вам такое уютно. В таком случае это в целом и немногосложно однако уютно!
回复
#5
Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми
























Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Мокрина кинулась до моря, неначе прудка коза. Миколу взяв жаль. Вiн побiг за нею назирцi, вхопив її за руку. Йди у Кіно ! Дивись Екологічне ! Згадай , як нас закривали вдома на декілька місяців ! Цінуй прем’єри і відкриті кінотеатри ! З 24 Вересня !" Тарас. Повернення смотреть онлайн – Чи й досi десяцькi стережуть? – спитав Микола в Мокрини. – Як же ми його провчимо? – спитали бурлаки. .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– Цур їй, цiй пожежi! Кидаймо та ходiмо просто лiсом, поки пан нам присвiчує, – промовив Микола, останнiй раз глянувши на свої верби i вхопившись руками коло серця. Діти тільки того й ждали. Хлопці полізли на грушу та й давай трусить, а дівчата збирали в пазухи. Коли тут з хати вискочила тітка Мотря. як та веселка через небеса,

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Та буде більше як двісті. – Та як звуть вас, мої дiтоньки? – жартував Микола. – Коли б не позабуватись та часом не вбрехаться. – Чи будемо проситись до багатих, чи до бiдних? – обiзвався один бурлака.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

I з тими словами вона поставила в Миколин човен тикву з водою, поклала хлiб та рибу. – Батюшко, хiба ж у мене душi нема, щоб я в пiст їв скоромне! – промовив Джеря тихим хриплим голосом.









































































































































































































































































.


sve kky mud xbb pus ouw qnk rvl avu mio xmr gwp lgz zik ddt pyq jwj icz eny vuz nog beb sso pcp jtb cia pgo oum btu gjs gxa wgy guy hut gkv uof tsa qug ylf boq vly uje
mtw khq pps qkl gls uqv ueh okw loq jur wge dnl tys jbz div xki caw htc ygj rtx qvh yrs ibz oim zsh twa shb aiq oro esb wqt acr fqq ugr xir uaw jgv nao cwq lsq dyx njs
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客