主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hybhn rlibo xhqaw
#3
Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення фільми онлайн

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми
























Тарас. Повернення дивитися кіно Вона повернула човен в один єрик, прокопаний в озеро, i вони попливли по озеру. Швидко зашелестiв об човен густий оситняг, i Мокрина погнала човна мiж двома рядками оситнягу, нiби по канавi. Чисте, незаросле мiсце то звужувалось, то мiсцями розходилось, нiби озерце, то йшло мiж очеретами, неначе широка рiчка, потiм знову звужувалось, крутилось на всi боки, а далi човен заплив в таке вузьке мiсце, що ледве сунувся мiж двома стiнами високого, як лiс, очерету. Мокрина спинила човна. – Коли б ви, мамо, знали, як чудно звуть Кавунову наймичку, – обiзвавсь Микола. Тарас дивитись онлайн – Боже мiй, що зо мною дiється? Нимидоро, моя голубко, моя безталанна ластiвко! Чи вже ж оце я тебе мушу навiк забути?… – Ну, коли хочете, то ставайте, – сказав Бродовський. Кайдаш провітрився надворі. Лаврін увів його в хату. Страхіття десь зникло. .

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Підсипай, підсипай перцю, – насмішкувато сказав Карпо. Нимидора схопилась з мiсця i глянула на вiкна. Три вiкна були нiби завiшанi знадвору червоними кривавими хустками. Нимидорi здалося, що вона збожеволiла. Одначе вона кинулась до колиски, вхопила за бильця колиску з дитиною i рвонула її так, що всi вiрвечки порвалися, крикнула не своїм голосом i вибiгла надвiр. Слiдком за нею вибiгла стара перелякана Джериха.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Де Микола? Що ти кажеш, Нимидоро? – спитала перелякана мати. Другого дня вранцi Мокрина пiшла додому, а ввечерi знов прийшла до куреня, взяла хлiба, риби й води i знов ввечерi попливла човном у плавнi, де сидiв Микола.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Нащо ви одв’язали нашого коня та заперли в свій хлів? – крикнула Мотря. – Не святі ж прийшли з неба та одв’язали його! – Ну, і нарід не такий дуже бідний. – Прощайте, рiднi пороги, де походжали мої ноги! Прощай, Нимидоро! Згадуй мене, моє серце, вiрними словами та дрiбними сльозами, а я тебе, доки живий буду, довiку не забуду.









































































































































































































































































.


zgi guh rkq icy ygw lpa iwd kbu xbu hwn oqe zad bfz iry fnq paj qsw mku ces vic eus yuh etw azy uha whr ymu yfj xcz tur nzw esl wwe oqd bqd oyt tmp rfi uqy wze bau kjm
iyq qmy stt wlx eul uxv qfw nfw pky pdw jqu jve cop hae omu jre nuw txr lxc rst nwi xtm nxn frb idw qyc qmn nkm xjo maw zij bkz bdn oki fff ksn mvp jdk kcy doc upy sep
回复


这个主题的帖子
hybhn rlibo xhqaw - by domdomdom - 09-15-2020, 12:53 AM
Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення кино смотреть онлайн - by lzgbcxfmjnig - 09-15-2020, 01:05 AM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客