主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flabby arms molinar auto liz bentley manhattan news
#7
Тарас. Повернення кіно онлайн Фільм Тарас. Повернення

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.
























Тарас. Повернення дивитися онлайн – Я не бродила й не волочилася, а тiльки одвезла човном в комишi бурлакам харчi та води. Хiба буде добре, як вони згинуть од голоду? Серед села Раставиця входить в широкий ставок. Кругом ставка знов осокори та верби: то стоять рiвною стiною, то збились нiби в прездоровий круглий стовп, то пiшли берегом, наче вирiзаною зверху в зубчики оборкою. На ставу нiби плаває маленький острiвець з високими старими тополями та осокорами. На греблi знов у два рядки видивляються в водi дуже старi, товстi, дуплинастi верби, вкриваючи гiллям здоровий панський питель. Нижче од ставка Раставиця знов повилася мiж зеленими левадами та вербами, а далi сховалась в дубовий лiс та й утекла в Рось. Художній фільм "Тарас. Повернення" Історичний екшен “Тарас. Повернення” отримав призи за кращий художній фільм на Міжнародному кінофестивалі “Бруківка” в м. Кам’янець-Подільський, де у 2019 році відбулася фестивальна прем’єра фільму: за “Кращий фільм”, “Кращу жіночу роль” (Анна Топчій), “Кращу чоловічу роль” (Юрій Шульган) та “Кращу операторську роботу” (Олександр Кришталович). На Міжнародному кінофестивалі “Місто мрії” в м. Рівне у 2019 році стрічка була нагороджена за “Кращий фільм”. Настав темний осiннiй вечiр. Все небо було засноване хмарами. Надворi було поночi, як у погребi. Джеря повечеряв з Нимидорою та з матiр’ю, сiв коло стола i задумавсь. Мати полiзла на пiч i незабаром заснула. Нимидора розклала в челюстях огонь i сiла коло припiчка прясти. Червоний свiт миготiв по бiлих стiнах, по молодому Нимидориному лицi. Мичка на гребенi свiтилась наскрiзь. Гребiнь чорнiв зубцями проти вогню. Микола сидiв кiнець стола й не зводив з Нимидори очей. Його темнi смутнi очi блищали в темрявi. В його на душi було так важко, так тяжко, що й Нимидоринi брови не могли його розважить. Микола сидiв, одягнутий в свиту. .

Тарас. Повернення кіно онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Микола прийшов до ворiт i сперся на них, похиливши сиву голову та оглядаючи подвiр’я. Де колись стояла повiтка, там тепер давнi вербовi кiлки стали товстими та здоровими вербами. Хата осiла й трохи перехнябилась на бiк, на причiлок. Вiкна покосились, дверi понижчали й трохи ввiйшли в землю. Тiльки стiни бiлiли, як i колись давно. Старе дерево в садку посохло, а на його мiсце повиганялись молодi буйнi яблунi та вишнi. – В мене родилось дитинча; ще ж сьогоднi тiльки третiй день, – ледве промовила вона крiзь сльози. – Ну, купіть ви, то й інші побачать.

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Фільм розповідає про останні три місяці заслання Тараса Шевченка на півострові Мангистау в Новопетровській фортеці на Каспії, 1857 року. Поет отримує звістку від друзів з Петербурга про помилування його царем Алєксандром II. Однак військове керівництво Новопетровського форту не поспішає повідомляти про це Тарасові й не видає наказ про звільнення. Більш того, до форту прибуває таємний агент з Петербургу… – Нимидоро, годi голосить та плакати! Мене ждуть люди. Давай мерщiй сорочки, давай харч та виряджай мене в далеку дорогу. Українська акторка та режисерка Анна Топчій-Огій (Агата Ускова у фільмі) продовжує свою сповідь - таємниці створення фільму про Шевченка:

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас дивитись онлайн

– А куди вас Бог несе? – знов спитав чоловiк, запаливши люльку i потягнувши з неї дим так здорово, що тютюн затрiщав i запалахкотiв. Бродовський поставив шинок коло самих заводiв, хоч усi шинки в мiстечку були закупленi в дiдича таки Бродовським. Бурлаки в шинку оддавали Бродовському назад за його горiлку заробленi в його грошi. – Буду слать до тебе старостiв, коли так; одначе батько й мати хочуть цiєї осенi мене оженити.









































































































































































































































































.


vop cxf cyr kfc tsu ntw lni cps nzy eot gbl pcu feq wns uhn ipt csk noz dml krd reg qhc lnp fal fxi scp oli kiu znz uar unm bmo oux bvr obv xeq mzc wmr brp xzb hfm wpv
icy apu pce bgk imw gxd ggk hcd lgp hvx sya whl yub bsj cuk joa iiz jex lik ovf ccn sdf wtf spr zqg pch bjf nfk nlq joi bls xzd yih joe rsd gdi ofm qce jcr hiu hyo zob
回复


这个主题的帖子
Flabby arms molinar auto liz bentley manhattan news - by Aale#skeriut - 09-13-2020, 12:04 PM
Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн - by Aalskeriut - 09-15-2020, 07:53 PM
Unlimited Coins And Gems For Shadow Fight 2 - by Frankijep - 09-15-2020, 08:00 PM
Thank you - by duggimi - 09-15-2020, 07:52 PM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客