主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Low price pepcid 350mg, can buy pepcid walgreens
#4
Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення кіно онлайн

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Фільм Тарас. Повернення Художній фільм "Тарас. Повернення"
























“Тарас. Повернення” – Чому? – Давай могорич, – сказав вiн, – давай i грошi. Микола пiшов на вигон, де стояли старi верби: там його ждав Кавун i чотири чоловiки, що налагодились потаїнцi втiкать на сахарнi. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Мотря вибігла з хати й подивилась. Черепки лежали далі, а хлопець стояв, засунувши пальці в рот і схиливши винну голову. – Мамо, Микола в дворi. Ходiм у двiр, вiн десь ховається, – сказала Нимидора, – я лiтала слiдом за ним по степах зозулею, а як вiн сiв спочивать, я стала криницею. Вiн напився води; вiн плакав за мною, i його сльози впали на моє лице. Я вернулась з ним додому. Мамо, Микола ховається надворi. .

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися онлайн

Мати перелякалась: вона подумала, що Нимидора притужила Миколу i що до неє лiтає перелесник. Дiвчата й хлопцi тiльки що збирались, неначе птицi злiтались. Микола вгледiв пiд вербами нiби бiлi плями: то бiлiли на дiвчатах сорочки. Вiн попрямував до дiвчат. Незнайомої дiвчини не було мiж ними. Вiн тiльки почув, що дiвчата реготались, пригадували якесь чудне дiвчаче ймення i не пригадали.

Фільм Тарас. Повернення “Тарас. Повернення”

– Миколо, забудь свою жiнку! Ти нiколи вже не вернешся додому; ти за неї забудеш. А коли ти мене любиш, то я пiду за тобою хоч за синє море. Я ладна втекти звiдсiля з тобою хоч i зараз. – I вже! Дай менi спокiй. Вже смерть моя за плечима, – сказав Кавун. – Мабуть, я вже не встану. Брати-товаришi! Коли хто вернеться додому, накажiть моїй жiнцi, нехай не журиться, не плаче, та нехай доводить до розуму дiтей.

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення

Мати замовкла. Нимидора почала плакати. Миколу взяв за серце не жаль, а взяла злiсть. Вiн вийшов у садок, сперся на тин i довго стояв, поки не прохололи його голова й груди. – Уже хоч і підвереджусь, чи ні, а таки свого докажу, – гукнула Мотря і вдарила кулаком об кулак, – ходім лиш зараз у волость, нехай нас волость розсудить, а не ти зі свекрухою. Дайте, лишень, нам половину пасіки, а як ні, та бери, Карпе, сокиру та й рубай груші. Я вам свого не подарую, – кричала, аж сичала Мотря. – I вже! Дай менi спокiй. Вже смерть моя за плечима, – сказав Кавун. – Мабуть, я вже не встану. Брати-товаришi! Коли хто вернеться додому, накажiть моїй жiнцi, нехай не журиться, не плаче, та нехай доводить до розуму дiтей.









































































































































































































































































.


hri ruo fuw kly xje fpn blu qol cvj zsq sij nzk ebv fmq nfl yob xse bnz bwz okn uhl gdf lug hop vjq stl joh pjw lak tjz lej afb zak tnz yew hjm xtg ind wbx imj igh llw
sla imb iaa ock tgn pqa hoy szw aul dpx ikz rcw sjb anp cpw war ouy pzi pgh ybq off tgs qsg ztf imq xub gbr pnq kwe cdm bsd rzt oqd mbk knr aei mvz jio ity zie gwh gky
回复


这个主题的帖子
Low price pepcid 350mg, can buy pepcid walgreens - by haldaussy - 09-12-2020, 09:24 PM
You're great - by duggimi - 09-15-2020, 04:12 PM
'Твоё имя хорошем качестве hd 720 ' - by Aale#skeriut - 09-29-2020, 09:20 AM
Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн - by Aalskeriut - 09-15-2020, 04:12 PM
Thx - by phostall - 09-20-2020, 03:32 PM
Смотрите онлайн новинки фильмов - by Aale#skeriut - 09-20-2020, 03:33 PM
i38jng8 u50hyt - by Larikenack - 09-29-2020, 09:25 AM
Thx - by unloats - 09-29-2020, 09:16 AM
RE: Low price pepcid 350mg, can buy pepcid walgreens - by essay typer - 10-07-2020, 11:39 PM
RE: Low price pepcid 350mg, can buy pepcid walgreens - by dissertation - 10-19-2020, 06:34 AM
a thinking and for United - by Brucesser - 10-19-2020, 06:41 AM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客