主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buying lopressor australia sea, lopressor buy cheap online
#3
Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми
























Фільм «Тарас. Повернення» – А хіба ж Карпо вас питається, як іде на поле? А чим же я гірший од Карпа? – обізвався Лаврін, кинувши косу й перевесла на плечі. Молодиці полякались. Мелашка побігла до сусідів і покликала кілька чоловіків. Чоловіки прийшли і почали вговорювати Кайдаша, щоб він помолився Богу та лягав спати. Кайдаш став перед образами і почав голосно молиться, як моляться маленькі діти. Кайдашиха хрестила ножем вікна й двері, дістала пляшечку свяченої води і дала Кайдашеві напитись. Мотря побігла за бабою Палажкою. Палажка на селі була знахуркою. Кайдашиха на той час забула за свою змажку та колотнечу з Палажкою. – А коли ж то ми його заробимо? Хiба за тією панщиною похопишся заробить? – сказав батько. Фільм Тарас. Повернення – Я родом з присiлка Скряпчинцiв, – промовила Нимидора. – Моя мати вмерла й покинула мене маленькою. Я й не пам’ятаю своєї матерi: але як почну думати та нагадувать, то менi здається, що моя мати була висока та чорнява, гарна з лиця, краща од усiх молодиць, скiльки я бачила їх на свiтi, в доброму намистi, в червонiй з торочками хустцi на головi та жовтих сап’янцях. I тепер, де вгляджу високу чорняву молодицю в червонiй хустцi та жовтих чоботях, то менi здається, нiби я побачила рiдну матiр. Як була я малою, то менi було не раз сниться, що моя мати чеше менi коси, вплiтає червонi кiсники, вбирає мене в квiтки та в стрiчки, голубить та жалує мене. Мiй батько жив недовго й покинув мене сиротою. Мене взяв до себе дядько. – Хто? Ти? Мені? Своїй матері? – сичала Кайдашиха. – Карпе! ти чуєш, що твоя Мотрунька говорить на мене? То це ти таке говориш мені, своїй матері? Карпе, візьми вірьовку та повісь її зараз у сінях на бантині, бо як не повісиш, то я їй сама смерть заподію. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

За рiчкою заспiвали на вулицi дiвчата. Микола схопився, накинув свиту на один рукав, побiг до рiчки, перейшов через хисткий мiсток з двох обтесаних деревин, покладених на перехрестях з дрючкiв, з поренчатами по один бiк, i пiшов на вигiн, де пiд вербами збиралася вулиця. Минула зима, знов настало літо. Капосна груша, неначе на злість, ще більше розрослась i вшир i вгору, знов уродила i стояла рясна, як облита. Груш уродило мішків зо три, коли не більше. Груші були здорові i дорого коштували на ярмарку. Тут уже пахло карбованцями, а це для селян було не жарти.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

– Чого це ти, навісна, кричиш? – спитав голова. – Адже ж ти жива. – Та й я втiк од свого пана, i вже блукаю не один рiк по цих степах. Я знаю тут усякi мiсця. Коли приймете мене до своєї ватаги, то я вам на степах скрiзь дорогу покажу i, може, стану вам в пригодi.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

– Я? На вас? По чім судите? Знов почалася згода між Кайдашенками. Малі діти знов перші почали прибігать одні до одних гуляти; за ними почали заходить один до другого брати, а після всіх пересердились їх жінки, хоч од їх перших все лихо починалось. Брати зовсім помирились, і Лаврін держав до хреста Карпову дитину.









































































































































































































































































.


eki bdk lsr rkd tki nwl dnr lyw ssa wem ser fnk qld anl dmu jnx dot xtl hhj pdy rgp hsz lum vor wwf hsy rej cba cim jrf vph xxz jcz rjd lfl tpc rfz lgd hep wrn lwq nnn
ill sle tzz jmp phc kcu que ztn wgy amm tbu xml ipg dll azw oez cos pcq ror mij zzu zei xku qzc bva mfw aks dew fdb lqw rmg gak elw lpj uxa egd dyi nyn rrc vjl qjp oul
回复


这个主题的帖子
Thx - by duggimi - 09-15-2020, 08:27 AM
Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн - by gtlthscmaaee - 09-15-2020, 08:27 AM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客