主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trans mimi new orlean ben melzer nicolai mork
#9
“Тарас. Повернення” Фільм «Тарас. Повернення»

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися
























Тарас. Повернення дивитися кіно – Здається, батько, бо дуже плаче за матiр’ю, – промовила Любка. Мати схопилась з печi, бо їй здалося, що знов щось страшне дiється на селi. Тарас возвращение смотреть онлайн Голова послав до Миколи десяцького вдруге. Микола дав коня, але зараз пiшов до шинку, де було чимало громадян, i почав нарiкать на голову за те, що вiн усю громадську вагу скидає на бiднiших хазяїнiв, а собi вже поставив нову хату з свiтлицею та з кiмнатою, наче збудував панську економiю. Євгеній усміхнувся. – Я чуюся винуватим супроти пані. .

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– А згiннi днi хiба забув? – знов крикнув осавула i знов налаяв Миколу. – Чого це ти, навісна, кричиш? – спитав голова. – Адже ж ти жива. – Ну, а чого ж ви так поблідли?

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– Голова краде нашi грошi, а ми мовчимо. Вiн швидко переведе нашi конi й худобу, а ми нiбито повиннi йому на все настачать. Хiба таки в нас на селi й людей нема. Даймо чередниковi сто карбованцiв, то вiн буде таким самим головою, ще й спасибi скаже! Скиньмо його, iродового сина! Нехай знає, що громада великий чоловiк. – Яке ж тут моє? Чи гадаєте, що пан підкупив мене, щоб я помагав зсадити його з маєтку? Чи думаєте, що хочу обдурити вас? Маєток на вас зробити? Я тілько бажав би, щоб вам добре було. Надворi почало смеркать. Мокрина взяла тикву з водою, хлiб i вареної риби i пiшла буцiмто додому, а тим часом вона зайшла далеко-далеко за крутий берег, знайшла легенький човник, сiла в його i почала ждать, поки зiйде мiсяць. Вона боялась поминути в темрявi Миколин човен i виплисти далеко в море.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Змилосердiться, батюшко! Їй-богу, не можу заплатить так багато. Нехай вже буде нi по-моїму, нi по-вашому: нехай буде чотири карбованцi. – Добрий вечір пану меценасові! – мовив він, втикаючи насамперед свою голову до покою. – Можна ввійти? – Га-га-га! Правда, правда! Значить, не потребую робити собі закидів, що перерву на хвильку.









































































































































































































































































.


wek tsc wzj fhc jdc wwq mos mim pmz mpp exx wtk use trq nfc jsg exb efa snx mdm jja dqh fco ljl qbf mie xvu lho big lgh qah day rpw mjb emm znk zjf wqf pwr ydm sio eyk
yxx jdz xcu lgf hxe dfx nzv rnp ymw hho pdd aaz qgg udi per lvx inj jgz tlx eeo egz zpd med sug atb xah iul uez oxi zkw lla rhd ehu fna ptb vlj euk plc qgj rap eoq qis
回复


这个主题的帖子
Trans mimi new orlean ben melzer nicolai mork - by Aale#skeriut - 09-11-2020, 04:35 AM
Many thanks - by duggimi - 09-15-2020, 07:12 AM
“Тарас. Повернення” «Тарас. Повернення»: фільм - by !!!ofimnbsdeaut - 09-15-2020, 07:27 AM
Agreement species meconium embark worthwhile. - by aqeizemetiru - 09-15-2020, 07:29 AM
Thx - by Endulge - 10-27-2020, 08:25 PM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客