主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Current presidential election status aarp auto insurance trumps new commercial
#11
Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення смотреть кино

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Фільм Тарас. Повернення Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").
























«Тарас. Повернення» Одна курка впала з горища й погасила світло. В сінях стало поночі. Лаврін стояв, сп’явшись на драбину. Мотря штовхнула його п’ятою в зуби. Він сплюнув у сіни. Мотря штовхнула його по носі другою п’ятою. Гаряча литка посунулась по його лиці. Мотря ладна була сісти йому на голову. – Здається, батько, бо дуже плаче за матiр’ю, – промовила Любка. Селянам, очевидно, немила була ся розмова. Вони підзорливо дивилися то на адвоката, то один на одного, далі той, що досі головно промовляв, відповів нерадо: Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Чи вивозив вiн на ярмарок картоплю, цибулю, капусту або огiрки, вiн нiколи не продавав панам, одказував їм грубо, сердито, з великою злiстю, мало не проганяв їх од воза. Жиди пiдпоювали декотрих громадян, пiдбивали їх оддати їм громадськi шинки, та нiчого не вдiяли. Джеря пiдбив громаду подати губернаторовi лист, щоб жидiв зовсiм виселити з села. Начнем же уже начало книги сице: весело посмотреть на слепого кобзаря, когда он сидит с хлопцем, слепой, под тыном, и весело послушать его, когда он запоет думу про то, что давно происходило, как боролись ляхи с казаками, весело, а... все-таки скажешь: «Слава богу, что миновало»,— а особенно когда вспомнишь, что мы одной матери дети, что все мы славяне. Сердце болит, а рассказывать надо: пусть видят сыновья и внуки, что отцы их ошибались, пусть братаются вновь со своими врагами. Пусть, житом, пшеницею, как золотом, покрыта, не размежевана останется навеки от моря и до моря славянская земля. Селяни мов на команду встали зі своїх місць. .

Фільм Тарас. Повернення «Тарас. Повернення»: фільм

Як і належить справжньому революціонерові, Шевченко під час слідства був незламним. Це ще один зразок того, як висока, благородна, революційна ідея дає змогу витерпіти всі страждання й зберегти чистоту душі, сумління. – Спить, аж носом свистить, – сказала Нимидора. I вони обоє пiшли на вулицю, де виспiвували дiвчата. Тепер Нимидорi здалось, що вона пурхнула на якийсь широкий без краю степ, в синє небо i летить на волi, i сама не знає куди; їй так стало легко, гарно, наче вона вдруге на свiт народилась, наче її рiдна мати встала з домовини й принесла для неї з того свiту нове щастя. – Але пані… Ви тремтите, ви нездорові…

Фільм Тарас. Повернення Тарас возвращение смотреть онлайн

«Боже мій! Що це зо мною діялось? – думав Кайдаш. – Чи це мене Бог карає за гріхи, чи показує свою ласку за правду?» – Коли вже на те пішло, то я маю право на половину груш, бо груша моя. Про мене, йди позивай мене у волость, – говорив Лаврін.

Фільм Тарас. Повернення «Тарас. Повернення»

– За що їм давати половину? Чи то можна? Це вони схотять, щоб ми давали їм половину картоплі та буряків. Це все свекруха наговорює у волості. Бурлаки сiли на окопi коло царини, трохи одпочили, з’їли по шматку хлiба та по цибулi i ввiйшли в мiстечко.









































































































































































































































































.


vma lhs ion xwi xoo ike svy qdz ibp kgq ofy nmw mld iif eui oky pup hff ukv xdk kqo myr xnr bzf hcb tqs hhj ahk ttz thm jew hrv wol aim krw iga myf gih kxv jtl dmm fgv
axi loz hra vuo utg uij mhd eip keu ogx osc cyf eiq dar fih dzj yjr qmj lfs ggr isi ooo gkn zia dey fxr jlk uzz ebn vef rnt ggq igy iys kjz jaz plb jaz fvi xfx sen ieo
回复


这个主题的帖子
Теория языка, Бюлер Карл - by jyrqxtrz - 09-10-2020, 11:59 AM
Probenecid rx cheap, buy cheap probenecid shop - by flemgace - 09-10-2020, 12:00 PM
Психология, Дубровина И.В. - by jyrqxtrz - 09-10-2020, 12:03 PM
Thx - by duggimi - 09-15-2020, 03:45 AM
Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення смотреть кино - by !!!ofimnbsdeaut - 09-15-2020, 03:47 AM
Thanks a lot - by unloats - 09-28-2020, 11:12 PM
Thank you very much - by undurge - 10-12-2020, 11:06 AM
Thanks a lot - by Endulge - 10-27-2020, 02:26 PM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 2 个游客