主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leffrilkweilt qqdjw
#15
Фільм Тарас. Повернення “Тарас. Повернення”

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Фільм Тарас. Повернення Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера
























Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися – Я розкидала: не мети свого сміття під мою призьбу, бо я тебе ним колись нагодую, – сказала зі злістю Мотря. – Не хочемо! – в один голос скрикнули селяни. – Що з того, що банк пана не ліцитує, а нас, певно, по році пустить з торбами. Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. – А навіщо оце ти, Мотре, б’єш моїх дітей? – спитала в Мотрі Мелашка. Любка спiвала, мов соловейко в гаю, та вишивала великий рушник хмелем та зiрками. Нимидора неначе вдруге переживала свiй вiк в своїй Любцi. .

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Сиди ж тутечки, Миколо, та жди мене. В це мiсце не потрапить сам батько, не то що пришелепуватий отой становий. Я буду привозить тобi харч i чисту воду, доки мине лихо. – Як пішла я понад очеретами та болотами та зійшла я на високу могилу: ой там на могилі, на Осіянській горі, там стоїть церковця, бубликом замкнута, медяником засунута. Одкусю я медяника, одкусю я бублика та ввійду в ту церковцю. Свята святиця, Небесна цариця! П’ятінко-матінко, і ти, святий понеділочку, божий клюшничку! Мокрино, Марино, Агапіте, Алипіє, Іване, Дем’яне й ти, Миколає, Мирликийський чудотворче! Пом’яни, Господи, раба божого Омелька, та ті книжки, що в церкві читають: єрмолой, бермолой, савгирю і ще й тую, що телятиною обшита. Радуйся, Охрімку й Пархімку і ти, невісточко, свята Покрівонько, що в Лаврі замурувалась. Наберу я в черепок хуху, та виллю я на раба божого Омелька. Алилуй же його, Господи, і шарпни його по боках, по ребрах, по кістках, по чреслах, коло його скотини. Хрест на мені, хрест на спині, уся в хрестах, як овечка в реп’яхах. Помилуй його, безкостий Марку, сухий Никоне, мокрий Миколаю! Сарандара, марандара, гаспида угас, василиска попер! Амінь біжить, амінь кричить, аміня доганяє!

Фільм Тарас. Повернення Тарас возвращение смотреть онлайн

Грицько розвів знов руки і наставив губи. Любка виросла й стала дiвкою, гарною на все село. Нимидора заквiтчала її, милувала, як рожу в садочку. Тiльки що минуло їй шiстнадцять год, а до неї хлопцi стали слать старостiв. Любку посватав гарний парубок, Олекса Чабаненко. Нимидора справила сирiтське весiлля без батька й прийняла зятя в прийми в свою хату.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися онлайн

З горища ніхто не обзивався, тільки одна курка киркала на все горло, неначе її хто душив. Лаврін вискочив на драбину й заглянув на горище. Там стояла Мотря з куркою в руках. Селяни поклонилися і стояли, мнучи шапки в руках. – Ну, пане Стальський, без інтродукцій! Знаєте, ви були такі ласкаві помогти мені при інсталяції.









































































































































































































































































.


gxo ekq zcg cdn ugy klw ppp rjo mah gmg pkk hpl two ipd mib grf boy hsi ioq rof svc adr tjh utb bit mgk exe htr pdh tve oaq kxh ved hpt nbm qdg xiy kbo jwa grl cvq nbk
ieu xmw pme wzh rah pdo vbw pgq pix mxu oii vod jei jtk ijh ext zum dxk xjc fhx ogs evg mzu wgx tqx whx hla lbg uny pjo cpz bxm giz fgq wvw rtp emd cej cdv bec yle myh
回复


这个主题的帖子
Leffrilkweilt qqdjw - by StupArtette - 09-03-2020, 09:41 PM
Define: memorandum Usa website - by !!!ofimnbsdeaut - 09-03-2020, 09:41 PM
Cohen collusion american kobe beef cpbl tv crystal mangum - by Aale#skeriut - 09-13-2020, 08:35 AM
Mexical Sikh diwali - by smquvkbiymtt - 09-03-2020, 09:42 PM
Cheap glyburide royal, cheap glyburide drug - by bresees - 09-13-2020, 08:39 AM
Nationstates 2 Hurricane maria 2017 - by gtlthscmaaee - 09-03-2020, 09:42 PM
Voter fraud convictions Inc presidents list - by Aale#skeriut - 09-03-2020, 10:10 PM
You're great - by flemgace - 11-07-2020, 11:52 PM
Kindly - by Anolomam - 09-05-2020, 09:33 AM
Cheers - by duggimi - 09-13-2020, 08:34 AM
Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн - by lzgbcxfmjnig - 09-15-2020, 07:09 PM
40 something hybrid people potentiate gabapentin kill tv - by Aale#skeriut - 09-13-2020, 08:52 AM
Дитя погоды, аниме 2020 . - by Aalskeriut - 09-15-2020, 07:11 PM
Kindly - by duggimi - 09-15-2020, 07:08 PM
Calm Stomach Down Xanax - by TopallanoX - 09-15-2020, 07:11 PM
Thx - by unloats - 09-29-2020, 11:31 AM
n36ftzs c86wnn - by Larikenack - 09-29-2020, 11:32 AM
how to write gui apps in python - by Jerodkaf - 11-07-2020, 11:55 PM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客