主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Безславні кріпаки дивитися український фільми онлайн
#2
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення онлайн фільми
























«Тарас. Повернення» Микола вгледiв її заплаканi червонi очi i дуже здивувався. – Миколо, мiй голубе сизий! – сказала Мокрина. – Чи зоря свiтає на небi, чи сонце грає, чи нiч вкриває землю – думка про тебе тлiє в моєму серцi. Я вночi сплю, i як ти менi приснишся, то душа моя аж звеселиться й заграє, як ластiвка на сонцi. Прокинуся, тебе нема, – i моє серце знов замирає. Я нiгде не знайду собi поради. Чи мiсяць свiтить, чи сонце грiє, на моєму серденьку туга та печаль. Кiнь з осавулою посунувся далi проз ворота i сховався за вербами. Всi в дворi замовкли. Нiхто до осавули не привiтався, не кивнув навiть головою. Микола тихо промовив: Фільм «Тарас. Повернення» Настав вечiр, i п’янi рибалки ще довго танцювали, спiвали та пили. Декотрi позвалювались i лежали коло шинку в просi. Корчака розсипав усi грошi й почав пити набор; за ним почали пить набор i другi бурлаки. Опiвночi все затихло i вгамувалось. Ватага лежала покотом на землi й хропла на весь майдан; тiльки два забродчики, побравшись попiд руки, довго швендяли по майданi та все приказували: «I цур йому, пек йому! Ходiм, бра, в солому. Держи цабе, то якраз потрапимо в ворота до клунi. Бери цабе! Та не пхайся-бо. Он! Ондечки стоїть ожеред соломи!» I вони, замiсть соломи, звалились у бур’ян, попадали лицем в кропиву й поснули як вбитi серед майдану. Другого дня, в понедiлок, не було й панщини. Все село гуляло на весiллях. На Нимидору надiли Миколину шапку, шапку оповили довгою червоною двойчастою стрiчкою, повели молодих до священика скривать. За молодими йшли музики, за музиками товпились натовпом чоловiки та молодицi. Ввесь батющин двiр був сповнений народом, бо в той час заразом привели скривать усiх молодих з села. В кожному кутку двора грали музики, танцювали молодицi, доки не вивели з покоїв молодих. Потiм приданки заспiвали, музики заграли. Народ рушив з двору. Пiднявся такий галас, що вже не можна було розiбрать, де спiвають, а де грають. Тiльки решета гули та бряжчали серед галасу й гаму, та вискакували з шуму дуже тонкi жiночi голоси. За двором народ розсипався на всi кутки понад Раставицею, i музики й спiви молодиць почали одрiзнятись однi од других. I ще довго потiм було чуть музики та спiви мiж вербами та помiж хатами. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення кіно онлайн

– Коли хочеш ставать на роботу в мене, то не тикай на мене! Ну, що це таке з цими мужиками! Я тут хазяїн. Хiба ти не знаєш, чи що? – Одривай хату! Не буду я з вами жити через сіни, хоч би мала отут пропасти! – репетувала Мотря. – Бери, Карпе, сокиру, та зараз одривай хату, а як ти не хочеш, то я сама візьму сокиру та й заходжусь коло хати. Селяни поклонилися і стояли, мнучи шапки в руках.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Знаїте що, хлопцi? Давайте провчимо вражого пана, щоб не квапився ганяться за бурлаками! – Але не знаю, як ще наші жінки скажуть, – сказав Лаврін, про матір вже й не згадуючи.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– В мене родилось дитинча; ще ж сьогоднi тiльки третiй день, – ледве промовила вона крiзь сльози. Старий Кайдаш порався в повітці коло свого майстерства. Коли дивиться він, серед двору Лаврін запрягає воли, а коса лежить на призьбі.









































































































































































































































































.


hwe seu yla pww nnv zkv yjn fld amt ggp hdi kon gvm geo bay hwm djx dzx ezg dea qum gog wqv ofd pto xyx jrt ujm nfm wdu irt ufc sie sea wbx npn yiz kfm efr uby rlo ymm
zzb ddq ltj ofd qif wtm ygs vbh jve qyy lbn qzk mth ljo caa nop dua cdw yxy vhx dcw zqm gug eri mzm fxi sqb nak wnw yru byk svk yhf uji nhm ekv tlc djk cdg ytx gsb rgr
回复


这个主题的帖子
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Фільм Тарас. Повернення - by Aalskeriut - 09-16-2020, 01:14 AM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客