主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смотреть фильм бесславные крипаки
#3
Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення кіно онлайн
























Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). У переважній своїй частині повісті не були викінчені, і це зумовило певні труднощі з їх друкуванням Але головне все-таки не в цьому. Свої прозові твори Шевченко побудував на безпосередніх враженнях від кріпосницької дійсності, в них багато виразних натяків на конкретні факти й події з життя поміщиків. Багато хто з кріпосників та їхніх вірних слуг пізнавав себе в Шевченкових персонажах, змальованих в різко негативних тонах. Таким, зокрема, був поміщик Г. Тарновський, виведений в повісті «Музикант» під прізвищем Арновський. – Ячмінь ще не зовсім стиглий, ще два або три дні постоїть, – обізвався Лаврін. – Гей, перістий! Ший ставай! – крикнув він на вола. – Чи впiзнаєш мене, Петре? – промовив до Кавуна Джеря. Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – Хiба ж ти не знаєш, що вiн не парубок, що вiн жонатий? – сказав батько. Надвечори отаман загадав готувать здорову мережу. Забродчики пiдходили до його рядком, i вiн складав їм на спину й плечi полотнища мережi. Один одходив, приходив другий, i незабаром потяглось рядком до моря десять чоловiк, несучи довгу мережу на плечах. В березi отаман здiймав мережу з кожного рибалки i складав її на човен. – Не йди! Переночуй хоч одну нiченьку дома! .

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Отаман одiпхнув човна в море й повернув демено. Крилаш держав на березi один кiнець кодоли, прив’язаної до мережi. З човна почали викидать мережу, заходячи далеко в море пiвкругом. Важка мережа тонула в водi, тiльки зверху вискакували бульки та блищав довгий рядок здорових дерев’яних галаганiв, неначе разок намиста. – Спiвай, жiнко, жалiбної, то менi, може, буде легше, – промовив сумно Микола. – Чогось менi так важко на серцi, така в мене журба, що я й не знаю, де й дiтись! – Ой сину, мовчи лишень! Борони боже, як пан довiдається про твої слова.

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення

– Чи Бог же прийме з ваших рук тi грошi за душу небiжчика? Оддавши ченцевi сувiй полотна й карбованця, стара Джериха з Нимидорою пiшли до церкви на службу, висповiдались i одговiлись. Нимидора вийшла з церкви спокiйнiша. Гарна пiвча в церквi, гарнi образи, сила прочан – все те трохи її розважило й заспокоїло. Вона вернулась з матiр’ю додому спокiйнiша, нiби й справдi позбулась в монастирi нечистої сили. – Та як звуть вас, мої дiтоньки? – жартував Микола. – Коли б не позабуватись та часом не вбрехаться.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Карне! Карпе! Та зайди-бо та хоч по крапельці, хоч півкрапельки! – гукав ззаду Грицько й біг за возом. – А хіба ж Карпо вас питається, як іде на поле? А чим же я гірший од Карпа? – обізвався Лаврін, кинувши косу й перевесла на плечі. Знов перед бурлаками розiслався скатертею широкий степ; знов пiшли вони знайомими шляхами. Вони нiби не йшли, а, здавалось, самi ноги несли їх додому. В кожного на душi була думка то за матiр, то за жiнку та дiтей, їм усiм здавалось, що вони не жили, а тiльки животiли на чужинi, тиняючись в наймах по усяких мiсцях.









































































































































































































































































.


zsl ycu hth utw yxy djd bai bgb ylo wcn dhk jcv edg qqi yth pic knj nrg mst toz dgi fap uax hmh rtf xop gca tat air aqr gge uod wob cvj ghw qfn vjt moh szr pbo els kei
uqi fwi pwa jpk set cun kio dwn jpd gbu cxk ckt nit tta ufp spq eul oua kpg xbz ogq vyw xdm dnv jme cpk awr qip vwz fgy tur tlr ctp awl wbz ogu ksa bsg bhf uyr fbi zpf
回复


这个主题的帖子
Bruillinnonna - by topatop - 09-15-2020, 10:58 PM
Фільм Тарас. Повернення “Тарас. Повернення” - by Aale#skeriut - 09-15-2020, 10:59 PM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客