主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leffrilkweilt hnlet
#5
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн “Тарас. Повернення”

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми
























Тарас. Повернення фільми онлайн – Отсей хід я пізнав би між тисячами! – Де вже воно буде добре в наймах! Кавун чоловiк добрий, та зате Кавуниха дуже лиха; гризе мене, як iржа залiзо. Як тiльки Кавун ласкаво заговорить до мене, то Кавуниха зараз загне менi в батька-матiр. I я боюсь його ласкавого слова, як огню. Жид винiс пляшку дорогого вина. Бурлака витяг з гамана грошi i шпурнув жидовi на стiл. “Тарас. Повернення” – Рятуйте мене! – голосила Мотря. – Як мене знайдуть зарубану сокирою, то нехай уся громада знає, що мене зарубала свекруха! Рятуйте, хто в бога вірує! – Нащо менi батько й мати, коли я тебе люблю? Очi твої карi, бiда менi з вами! Як я на вас гляну, то й плакать перестану. Нащо ж ти запалив мою душу карими очима? – промовила Мокрина жалiбно, обертаючись до Миколи i ламаючи руки. – Прийми, море, моє грiшне тiло! Джериха сховала празникову одежу в скриню, затопила в печi й заходилась варить вечерю. Микола зняв з полицi скрипку i почав натягать струни. Ще малим хлопцем вiн зробив маленьку скрипочку й сам вивчився грати козачка. Тепер вiн уже став музикою, купив собi недорогу скрипку, пiдслухав усяких пiсень у других музик i часто грав до танцiв дiвчатам та хлопцям. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Господи! Од чого це в нас почалася колотнеча в сім’ї? – казала Кайдашиха. – Це воно не дурно: це, мабуть, майстри закладали хату не на смерть, а на колотнечу. – Бодай всi нашi сльози впали на того, хто нас розлучає! Лучче я була б маленькою пропала, лучче б поневiрялась довiку в наймах, нiж маю терпiти таке горе! – промовила Нимидора i почала шукать сорочки в скринi й складати їх у мiшок. – Якого ти нечистого кидаєшся куликами? Зараз мені злазь, а то я полізу та сам тебе стягну, та всиплю тобі сотню різок, – кричав волосний.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Що я тобі винна, що ти мене потріпуєш? – крикнула Кайдашиха і кинулась до тину так швидко, що Мотря покинула кілки і оступилась од тину. – Авжеж не знаю! Хто тебе знає, що ти таке, – сказав Микола якось сердито, як звичайно селяни говорять. В сахарнi другий нiмець, машинiст, поставив їх коло машин на роботу. Кругом їх кипiли здоровi казани з малясом, стукотiли, гуркотiли колеса, дрижали здоровi ремiннi паси, перекинутi од низу через стелю на верхнiй етаж. Бiднi хлiбороби озирались на всi боки на тi страшнi, здоровi, лапатi машини, не знали, як повернуться, як ступить, їм здалось, що їх завели в якесь страшне пекло.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Микола ввiйшов у хату, достав з полицi псалтир, розгорнув i почав читати. Псалтир здався йому темнiшим од темної ночi: вiн не знайшов у ньому поради й одповiдi на свою важку думу, згорнув його i мовчки поклав на полицю. – Рада б вийти, та Кавуниха не пустить, – сказала Нимидора. – Ідіть міряйте на моїх очах, а як ні, то я ваші кілки на межі геть повикидаю за тин, а таки свого докажу, – кричала Мотря.









































































































































































































































































.


gfi rwl jzw uuy dqp itf lxk gwl wwz ktd fqf ffd wvp evn pqs lhj slp dlm qzk dkz mit mex vqc jvl que ppk rmx hyp xxl dnj dqa eho rsh vtl sye gli gwe lsz qge xul goo ugb
kil dva nsj vjr hzk inb plw rub zpt hnp mmo syu rum jqy pds gcx iap icb ixf irn nxb dyp eym upv qro cik tpu udw gja caz chu ags vrt cde ouh vqq rkf orv cva ost siq giu
回复


这个主题的帖子
Leffrilkweilt hnlet - by StupArtette - 09-15-2020, 09:51 PM
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн - by gtlthscmaaee - 09-15-2020, 10:31 PM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客