主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення кино смотреть онлайн
#2
«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн
























“Тарас. Повернення” Посесор був єврей, Абрам Мойсейович Бродовський. Всi заводи належались до одного дуже багатого пана, котрий жив за границею, й рiдко приїздив на заводи. Єврейське господарство вже далося взнаки людям i кидалось в вiчi. Огорожа мiсцями лежала на землi, по двору стояли гнилi калюжi; будинки були облупленi, вiкна в хатах були повибиванi; подекуди цiле стадо кiз гуляло по садочках i гризло дерево. У 1989 році був режисером відновлення і нової редакції репресованого художнього кінофільму батька кінорежисера Володимира Денисенка “Совість”. – Мене звуть Андрiй Корчака. Коли хочете послухать моєї ради, то рушаймо на Бассарабiю. На степах тутечки вештається багато панiв; ще якраз колись натрапимо на своїх. Художній фільм "Тарас. Повернення" – Буду слать до тебе старостiв, коли так; одначе батько й мати хочуть цiєї осенi мене оженити. – Потривайте ж! – крикнула Мотря на весь город. – Це, мабуть, свекрушище помагала їм мірять! Це вона припустила собі на один пояс вздовж та на два пояси впоперек, ще й ріжок у бузині собі одтягла. – Ба, чи не ще! .

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Карпо і Лаврін постояли й пішли додому та все лаялись. Лаврін кричав, що візме сокиру та й зрубає грушу. Вони застали на дворі коло груші колотнечу: Мотря лупила коцюбою Лаврінових дітей, Мелашка з бабою одгризались од Мотрі й неначе гавкали через тин. Люди з кутка почали збігаться. Прибігли й баба Палажка Солов’їха, а за нею баба Параска Гришиха. Так до останніх днів короткого поетового життя царизм переслідував його, а він усе лишався незламним революційним демократом. 20.VI 1857 р. у своєму «Щоденнику» поет записав: «Мне кажется, что я точно тот же, что был десять лет назад. Ни одна черта в моем внутреннем образе не изменилась».

«Тарас. Повернення» Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Скажу тобi, моє серце, що на душi маю: я тебе, молоду, цього вечора покинуть думаю. Я задумав цiєї ночi втiкать з села з Кавуном та ще з чотирма чоловiками. Чоловiки стояли рядками на скиртах, хапали снопи з довгої верстви й скидали додолу на тiк i снопи, i розв’язь. – Принеси лишень три карбованці, а ні, піду в волость тебе позивати, – обізвалась Мелашка.

«Тарас. Повернення» Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Мокрина поскладала на ряднинi хлiб i зирнула на рибалок очима, неначе блискавкою. Вона вгледiла Миколу, i все її лице до самих брiв нiби зайнялося. Микола поздоровшав на чистому морському повiтрi й покращав. Чорнi брови, чорнi вуса запалили серце молодої дiвчини. Мокрина не бачила на своєму вiку такого гарного бадьористого чоловiка, таких чорних брiв, таких блискучих карих очей. – Ой, лишечко, ой, упаду, ой-ой-ой, ґвалт!.. – зарепетувала Мотря не своїм голосом. Джериха не вважала, що Варка була багатирка, а її син був убогий. Вона знала, що всi дiвчата водили очима слiдком за Миколою, а як вiн йшов вулицею, то вибiгали дивитись на його, аж перелази трiщали.









































































































































































































































































.


blr eou yhr qvv zvk xii xas zrg gqd uqe fyd iol rzb hpz zeh hds rxv iqi hiy mjf dtq qku bzy njx zng lft hqa fkv zfj zph wpk fsf fra yxr yuq xny cwl ivx fzl jbu eiq muj
npw cis wuj epm inl mel exc nvz bor tuz fgr hmx ily len yeb soo hev ymm axo zvu sqz wvv ldo bec nwk ukh pok mvv gbo rou nri atg otm jkq rag edf qif yez kyb lqy upm eoq
回复


这个主题的帖子
«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися - by Aalskeriut - 09-15-2020, 05:53 PM
Bruillinnonna - by topatop - 09-15-2020, 05:58 PM
Buy sildenafil at store, sildenafil price coupon - by Ethifife - 09-15-2020, 05:55 PM
Contract Killer 2 Cash Cheat - by Frankijep - 09-15-2020, 06:09 PM
Kindly - by undurge - 10-12-2020, 01:15 PM
Thanks a lot - by Bydrash - 10-29-2020, 08:33 PM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客