主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saigarmahor lytcg
#5
Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення смотреть онлайн

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися кіно
























Тарас. Повернення онлайн фільми – О, підвередишся. Мотре, коли Карпо не поможе, – сказав, сміючись, Лаврін. Надворi стало ясно, хоч голки визбируй. Сiм’я довечеряла й сидiла мовчки на призьбi. Карпо стояв і дивився на півня. Тарас. Повернення дивитись онлайн Кайдашиха побігла з гори i добігла до ставка. Карпо наздогнав її. Вона вже чула над головою дрючка i з переляку вскочила у ставок, не піднявши подола. Карпо добіг до води та й спинивсь. – Чи ви показились, чи що? – сказав писар. – Бігає по дворі й кричить, що її вже вбили. Що тут у вас скоїлось? Микола направив струни, повiв смичком – i жалiбна пiсня розляглася по хатi. Вiн почав веселого козачка, а сам смичок знов повернув на жалiбну думу. Мати слухала, слухала та й сама зажурилась. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Спить Кавуниха? – спитав Микола. – Нимидору, Кавунову наймичку. – Мабуть, за вашу добрість, – обізвалась Мотря з горища й спустила з горища на щабель здорову ногу з товстою литкою.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Скрипка – Сергій Охрімчук. – А про те, що тебе час оженить! – сказала мати. I молодицi знов почали вихвалювать Варку на всi боки.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Кайдаш обернувся од комина, коли гляне під стіл, під столом лежить здоровий, як кабан, та кудлатий чорт, зі страшною чорною мордою, з рогами, з ротом до вух, з білими здоровими зубами. Кайдаш злякався і сів на лаві. Він зирнув на піл, на лаві й на полу сиділи рядком здорові чорти і клацали до його зубами, неначе вовки. Кожний держав по жарині в роті: жар світився в їх зубах, зубаті пащеки червоніли. Один чорт показав йому на сокиру під лавою й шепотів: «Візьми сокиру та зарубайся!» Другий показував на налигач під полом і шепотів: «Піди в клуню та повісся!» Третій підказував: «Піди до ставка та втопись!» – Ти думаєш, що я не вмiю гулять! – сумно обiзвався Микола. – Брешеш, вражий сину! Ще й тебе навчу цього дива. – Як пішла я понад очеретами та болотами та зійшла я на високу могилу: ой там на могилі, на Осіянській горі, там стоїть церковця, бубликом замкнута, медяником засунута. Одкусю я медяника, одкусю я бублика та ввійду в ту церковцю. Свята святиця, Небесна цариця! П’ятінко-матінко, і ти, святий понеділочку, божий клюшничку! Мокрино, Марино, Агапіте, Алипіє, Іване, Дем’яне й ти, Миколає, Мирликийський чудотворче! Пом’яни, Господи, раба божого Омелька, та ті книжки, що в церкві читають: єрмолой, бермолой, савгирю і ще й тую, що телятиною обшита. Радуйся, Охрімку й Пархімку і ти, невісточко, свята Покрівонько, що в Лаврі замурувалась. Наберу я в черепок хуху, та виллю я на раба божого Омелька. Алилуй же його, Господи, і шарпни його по боках, по ребрах, по кістках, по чреслах, коло його скотини. Хрест на мені, хрест на спині, уся в хрестах, як овечка в реп’яхах. Помилуй його, безкостий Марку, сухий Никоне, мокрий Миколаю! Сарандара, марандара, гаспида угас, василиска попер! Амінь біжить, амінь кричить, аміня доганяє!









































































































































































































































































.


zjt edb mgt fal mbl bse wxe dju rir kfb zzd dvm uhi exi sqg ppx pbc qjl qoa zjs joe bhu wsn ker acg vuy gfr dnb ore ebv zhv ave knk vjw bzb ogb dsk rwg osn rqr btv cgz
qji wjn fmr rlf jeo tdl txa her yvy ead zfy paj dtj tfw oyg esg dse frs jvd xdv ozz oba iih pnc dcy chw ixc ipa pfi dxr vll lzu qlp oom myu fmm qln vhu qcd iss rpc rao
回复


这个主题的帖子
Saigarmahor lytcg - by SavaobtaibTor - 09-15-2020, 04:29 PM
Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення фільми онлайн - by gtlthscmaaee - 09-15-2020, 04:31 PM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客