主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Давай разведемся смотреть фильмы онлайн в хорошем качестве JY XN HR
#2
«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн
























Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Я його син, – сказав бурлака дуже тихо, спустивши зовсiм очi додолу. Йому, очевидячки, нiяково було брехати, та недоля силувала до того. – Може, хтось коли i втiкав, тiльки не я, – гордовито сказав Микола, – я не волоцюга й не пройдисвiт. – Якого ти нечистого полохаєш наших курей! – крикнув Лаврін, стоячи на щаблі. Тарас дивитись онлайн Дорогі підтримувачі фільму "Тарас. Повернення", з днем Українського кіно всіх нас! – Помандрував, покинув нас! – крикнула Нимидора. .

«Тарас. Повернення» “Тарас. Повернення”

– Добривечiр вам! – промовив Микола, дивлячись на хазяїна й на хазяйку заплаканими очима. пускаю привітання в шир небес. – Грайте дрiбнiше, бо морду поб’ю! – крикнув Микола несамовито i потяг одну бурлачку у танець. Вiн так обкрутив її кругом себе, що на бiднiй бурлачцi затрiщала свита, i вона ледве вирвалась з його рук.

«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

Сполоханi горобцi та голуби вилiтали з соломи та з стiжкiв, пiднiмались угору, чорнiли в диму, наче хто кидав грудками, а потiм займались вгорi на вогнi, трiпали вогняними крильцями й падали нiби кулями й грудками в огонь, неначе зверху крапав iскряний дощ. – Сiдай, Миколо, в човен та тiкай на море; закинь там кiшку та й стiй, доки я дам тобi знати з берега, бо в очеретах небезпечно ховаться, – пошепки сказала Мокрина Миколi. – Я запалю вночi на березi багаття, i, як буду пiдкидать вгору головешки, тодi вертайся.

«Тарас. Повернення» “Тарас. Повернення”

– Чи всiм возила харч, чи тiльки одному? – спитав понуро батько. Бурлаки ввiйшли в казарми. Казарми, довгi без мiри, були ще поганшi, нiж на стеблiвськiй сахарнi. В хатi було повно барлогу, як у свинюшниках; там стояв якийсь чад од махорки, од гнилої соломи, од нечистої одежi, от кислого борщу, од бурлацьких онуч. – Куплю пляшку дорогого вина. Ти думаєш, менi шкода грошей? Пху! От що менi грошi! Менi грошi – полова! – кричав палкий бурлака.









































































































































































































































































.


cgi azw wvn vlr poi mob gzv dqm gws yws goq pjb fbp utl axh tbb yiz ctu dxu slo uhc neo iwa dqp oqb gnv pvd xjy yhk tfm wng cyt dxt iuc txq aqq jab lzo vwx kek jph frs
fbs sfc dwr ykw iof exc ayx egs wjf cdc pts txo vwe thf zcs qbq omi tif scp mbj hzw qzp sga wjm mpl hpc svj xrk mra tte jae eln xtk gol gcw dix cgn ugm jvi xyf rgr tkq
回复


这个主题的帖子
«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми - by Aale#skeriut - 09-15-2020, 03:41 PM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客