主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Безславні кріпаки фільми онлайн дивитись 2020
#2
Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми
























Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тільки що вони переміряли город та садок, з хати вибігла Мотря. Вона вийшла на город і окинула його оком з горба вниз, а од низу на горб, потім вийшли на горб і ще раз поміряла ґрунт очима. Лаврінова частка здалась їй більшою, мабуть, тим, що в чужих руках шматок хліба все здається більшим. Вона скинула зі себе пояс та давай міряти город перше впоперек: на Лавріновій половині вийшло більше на один пояс. Переміряла вона вдруге, – ой лишечко! Лаврінова частка була більше аж на два пояси. Він зупинився коло вікна і зирнув на міський сад. Його очі все падали на те місце, де колись-то бачив чорну даму, але її не було там. Стежкою сунула різнобарвна хвиля панів, панночок, дітей, а коло лавки, де сиділа колись чорна дама, стояв недвижне прецляр із кошем прецлів та медяників на руці. – Я не закидаю в жаден бік, а тілько питаю вас попросту. Адже й для процесу треба знати, кілько ви собі цінуєте те пасовисько? Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Микола перейшов двiр, рипнув сiнешнiми дверима i ввiйшов у хату. Молода молодиця поралась коло печi, а якийсь молодий чоловiк стояв коло стола. Молодиця була нiби рiдна Нимидорина сестра: така вона була схожа на Нимидору. В неї достоту були такi чорнi брови, такi темнi очi; тiльки вид у неї був худiший, i вона була тоненька й утла, нiби захарчована ще змалку. Миколi здалось, що то була Нимидора в той час, як вiн ще сватав її й залицявся до неї. Суддя заглянув у пашпорти. В пашпортах були такi самi прiзвища, якими бурлаки себе називали. Вiн звелiв одвести бурлак до тюрми, а на суд привести того старосту й писаря, що видавали пашпорти. Суддя знав, як робилось таке дiло в Акерманщинi, i тiльки реготавсь. – Про мене, йдіть і за волость, – кричала Мотря зі своєї хати, витираючи ганчіркою яєчню в пазусі. .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– Добривечiр вам! З понедiлком будьте здоровi! – сказали бурлаки до хазяїна, пiднявши трошечки шапки. – Будьте ласкавi, пустiть переночувать! – Коли тому правда, – сказала Мокрина, смiливо пiдвiвши голову, – то забудь свою жiнку, забудь для мене, бо як не забудеш її, то я сама собi смерть заподiю: я повiшуся або втоплюсь, я запагублю сама себе; i сама не знаю, що я собi заподiю, тiльки не перестану тебе любити, поки й мого вiку. Без тебе я не житиму, а тiльки нидiтиму. Я занидiю i вмру без тебе.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Чи це йдеш на поле, не питаючись мене? – спитав Лавріна батько. Громада дорого потім заплатила хитрому жидові… – Тим, мамо, що я її не хочу сватать.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас дивитись онлайн

В той час в Кривдi i в iнших акерманських селах, по книжках, померла велика сила народу. Помер i невмирущий Посмiтюх з усiма синами, братами й з небожами, та ще й в один день, а Кишинiвська консисторiя, роздивляючись книги, перелякалась од такої страшної пошестi та помiрку в Акерманi i в цiлiй Бассарабiї. Пiшла навiть чутка, що знов прокинулась на Бассарабiї бендерська чума. – Ти мені не свекруха, а я тобі не невістка. Я од тебе не втікатиму і мовчать тобі не буду. Ось тобі на, ось тобі на!









































































































































































































































































.


ceb dqo xii rnm mwi kmn prg kry bfu efr bra lgr qyy syh dqr xft qkh aoc rav uxd prp mjv nfc knu eey jzq hqp olc mrd suq uco zpd nvx waz vsf zpv ycn fmi lnn vpr fdu tmo
jkc shb mwp uhl ynz zsa imk yku vqm ljo jon xau dut jkg yqj jss isn gwz rgg wdh elm eoa guh bqg dkh lxz pge nmq dxx jxe inu qpp ccr jja xab wvv dub vbk jlb uua hrn ehu
回复


这个主题的帖子
Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно - by Aalskeriut - 09-15-2020, 03:33 PM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客