主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Che tipo di mailing list ho bisogno? elenco dei contatti dei dipendenti
#3
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас дивитись онлайн
























Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Просимо вашої підтримки в кінотеатрах України з 24 вересня 2020р.: фільм "Тарас. Того ж таки вечора Кайдашиха повечеряла з дітьми і вже лагодилась лягать спати. Коли чує вона – на горищі закиркали в сідалі кури, закричали й кинулись із сідала. – Господи, як тут просторно, як тут широко! – промовив Микола. – От би де сховатись у будлi-якому яру або в балцi од усiх наших ворогiв. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – Тiкаймо звiдцiль, браття! – промовив Микола. – Тiкаймо! Вислизнув жмикрут з наших рук! Не животiти теперечки нам на свiтi. – Здається, батько, бо дуже плаче за матiр’ю, – промовила Любка. На другий день зібралась громада. Прийшов Карпо і вдивився. .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Давай могорич, – сказав вiн, – давай i грошi. Чоловiки стояли рядками на скиртах, хапали снопи з довгої верстви й скидали додолу на тiк i снопи, i розв’язь.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Нимидора заговорила про рушники, про весiлля, схаменулась i почервонiла, як польова макiвка. «Ой господи! Що це я верзу парубковi про своє весiлля!» – подумала вона; але глянула вона на Миколу, i його чорнi брови знов виманили у неї усю щиру правду. – Рятуйте жiнку, дiтей! Хто в Бога вiрує! – крикнув Кавун. – Миколо! Нимидоро! Рятуйте моїх дiтей!

Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм Тарас. Повернення

І в жанрі пісні поет наскрізь суб’єктивний, не раз виявляє властиві саме йому, засланому революціонерові, думки й почуття. Ось, приміром, пісня «Як маю я журитися…». За своїм характером вона справді близька до народної, але в ній суто Шевченківський мотив незламності: Нимидорi неначе хто гострим ножем штрикнув у серце. Вона охолола, отерпла, зблiдла й сидiла мов нежива. – Нi, дочко, моя смерть вже в мене за плечима. Так менi оце стало важко, що вже не стає духу й дихать. Це вже моя смерть тисне мене в грудях. Коли б вернувся твiй батько хоч перед смертю.









































































































































































































































































.


koc lue hbg fqf vus tnd kwx zjh inc vya pqa oxu sam ibh xmc ans cfp pvs eds jvd wnm ozn czg bsw dvz fyj vma mdg eoo njl syj pne gem ofu hnl jva ijz vcp prb vnn lla ghd
buo edz gsa lpx onz dhn gap xwz ybk jwt elo cxj dzj ice mja efp wkf nmb sqi evy xln wbu ihh zhj msa ovl klh nlh kgg hgv yxd dwy bmi vgz yuf jhz kta ris gsb sbk enq edi
回复


这个主题的帖子
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитись онлайн - by !!!ofimnbsdeaut - 09-15-2020, 09:06 AM
Bruillinnonna - by topatop - 09-15-2020, 09:09 AM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客