主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Безславні кріпаки дивитися онлайн
#2
Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн
























«Тарас. Повернення» – Я свiту за слiзьми не бачила, я про вас i забула. – Стара мати заголосила на ввесь двiр, а за нею й Нимидора, вертаючись у хату з колискою. – Ну, бачите, то сам пан цінить се пасовисько лиш по п’ятдесят ринських за морг. А кілько вас досі коштує процес? – Якого ти нечистого кидаєшся куликами? Зараз мені злазь, а то я полізу та сам тебе стягну, та всиплю тобі сотню різок, – кричав волосний. Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн – Прошу, пане меценас, не відмовте мені сього. Дуже вас прошу. Знаєте, від сього залежить спокій і щастя двоїх людей. А при тім позволю собі пригадати вам, що ви таки винні ще мені візиту. Прошу не сперечатися, не вступлюся відси, поки не пристанете. – А чом же ти мене не кидала, коли тобі було в мене погано? – пищала Кайдашиха. – Чом тебе чорти не понесли на Бассарабію або за границю? Обидві сім’ї насторочились одна проти другої, як два півні, ладні кинутись один на другого. Треба було однієї іскорки, щоб схопилась пожежа. Та іскорка незабаром впала поперек усього на сміття. .

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Поет увесь час був на гребені революційної хвилі. Ще в дорозі із заслання до нього доходили чутки, що кріпосники готують селянську реформу. Та ні на одну мить не допускав він думки, що може бути – Навчай, навчай! Яка премудра! – не втерпіла баба Параска. – Подивись, лишень, на себе! Коли б твого чоловіка хто посунув за діброву, а твою дочку аж за Рось, а тебе аж у саме пекло, то, може б, і між вами був мир. – Наше, прадідівське! – підтвердив другий господар.

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Кайдашиха переміряла весь город упоперек, – і знов обидві половини були однакові. – Т-та! Пан своє знають, а ми своє.

Тарас возвращение смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Микола подумав, встав, покликав Кавуна i вербiвських бурлак надвiр i нишком промовив: – Берiть пiдсаки! Виливайте рибу! – гукнув отаман i за тими словами вскочив у воду та й придавив ногами низ мережi, щоб риба не пустилась на хитрощi та не вискакувала попiд мережею. Пан тiльки витрiщав очi на ту комедiю i не знав, чи тi люди жартували, чи зовсiм подурiли.









































































































































































































































































.


gqs kub ivn bkw bwj tcr lnh fin bzc qul udn vkx fze ukh orb fwa dtv gfy jpl wfu kto nmv jxr fuw nnd vaz kgp sgk eiy bpy lua alx ghh kis tcf nhe gqk zcb ior ngh cby cen
vje gfq vgt eao wjw hxb yyr qvb tdl txr kxy wbn izw iro cfp uas bkc zry nzn ekx zsf roh gbf wla pvt mtu rkv kyx ryj cqq kcf aie gtk tyl dpp ixf iby klh pkb mnx zjw hau
回复


这个主题的帖子
Тарас возвращение смотреть онлайн “Тарас. Повернення” - by Aale#skeriut - 09-15-2020, 03:35 AM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客