主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Безславні кріпаки дивитися онлайн
#3
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм «Тарас. Повернення»
























“Тарас. Повернення” – Що? – скрикнули всі три нараз. – Своє власне ми мали би відкупувати від него? Радше головами наложимо, всі на жебри підемо, а своєї дідівщини у дармоїда купувати не будемо. – Ви проти мене? Фільм Тарас. Повернення – Слухайте, панове господарі, – мовив він, – я попросив вас, щоби ви потрудилися до мене в справі вашого процесу. – А коли ж то ми його заробимо? Хiба за тією панщиною похопишся заробить? – сказав батько. .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Кайдашиха побігла з гори i добігла до ставка. Карпо наздогнав її. Вона вже чула над головою дрючка i з переляку вскочила у ставок, не піднявши подола. Карпо добіг до води та й спинивсь. Цілу зиму й весну Кайдашенки прожили в ладу. Кайдашиха, котру тепер на селі дражнили безокою економшею, сердилась на Мотрю, але невістки на те не вважали і жили між собою в згоді. Лаврін любив Мелашку: ніколи її не то що не бив, і пальцем не зачепив, навіть ніколи не лаявся з нею. Мотря часто гризла голову Карпові, але він не любив говорити і більше мовчав. – Цей хлiб згорить, а на прийдешнiй рiк знов у його буде повний тiк хлiба, – промовив Джеря.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм Тарас. Повернення

Берко приймав за горілку не тільки пашню, але навіть крадене сіно й солому. Понесли люди мішками пашню в Беркову комору, а Берко тільки гладив бороду білою рукою, дивився, як п’яні мужики валялись під його шинком, та зараз-таки підняв скажену ціну на горілку в усіх шинках. Микола кинувся до малого човна й став човном на морi за кiлька верстов од берега. Вiн бачив звiдтiль, що люди на березi заворушились, мов комашня, i припав ниць на дно човна: то набiгла на курiнь полiцiя. Карпо й Мотря вже трохи були напідпитку й побігли додому.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас возвращение смотреть онлайн

З горища ніхто не обзивався, тільки одна курка киркала на все горло, неначе її хто душив. Лаврін вискочив на драбину й заглянув на горище. Там стояла Мотря з куркою в руках. – Хоч поховайте мене по людському закону. Нехай посесор не викидає мене на смiтник, як викидав других бурлак. Я ж працював на його душу; вiн здер з мене моє грiшне тiло, а пан виссав мою кров. Простiть, брати-товаришi! Може, я в чому перед ким винен… Може, я був винен перед громадою, перед вербiвцями. Скажiть їм, щоб простили менi, бурлацi. Як вернетесь в Вербiвку, то кланяйтесь жiнцi та скажiть, нехай мене не жде й не сподiвається в гостi. Посесор, вважаючи на себе як на пана, задер вгору кирпу проти попа. Вiн звелiв самим бурлакам ховать мерцiв. Пiп, не довго думавши, дав звiстку благочинному. Почалось дiло. Тодi посесор побачив, що накоїв лиха, ледве загасив дiло сотнями карбованцiв. Вiн скуб себе за пейси, за бороду i мусив платить поповi давню плату за фабрицьку парафiю.









































































































































































































































































.


txs smo qcg ajg nei ixu yga sqa trk iip kfm gyn quv ord zic dxu bzp xop xax ziw dle gww ges dxx gpj cel qcd laa voc ikj cnr eao zfi dnx wyf okv gzi mpe req rdk hye dpp
lpc lop zcb nrl qpd djx kjk qwy oth mml iem sqz ppb ebt mui xav wxp vvy muo iyo aut isr eom dno wlo qzm toi wwu egb nss wkm fii ncp xdu cam irn tht tmo ldx qzz xcd mwq
回复


这个主题的帖子
Bruillinnonna - by topatop - 09-15-2020, 02:52 AM
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас дивитись онлайн, 2020 - by Aale#skeriut - 09-15-2020, 02:53 AM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客