主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Безславні кріпаки" дивитись онлайн
#3
Тарас. Повернення кино смотреть онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення кино смотреть онлайн “Тарас. Повернення”
























Тарас. Повернення дивитися онлайн Того ж таки дня Карпа й Мотрю покликав їх кум у шинок полоскати повивач після похрестин. На Карповому дворі діти одв’язали коняку і почали їздити верхом по дворі. Коняка зірнула з гнуздечки, на радощах хвицнула задніми ногами та й скочила через тин у Лаврінів город. Поганенький тинок звився, як полотно, під кінськими копитами і поліг на городину. Коняка пішла пастись на Лаврінові буряки. Мелашка посадила огірки коло самого тину. Огірки зійшли, як зелене руно. Показались ранні огірочки. Мотрин півень перескочив через тин та давай вибирати Мелашчині огірки. Півень сокотав та скликав курей. Усі Мотрині кури перелетіли через тин в огірки. За курами полізли крізь тин курчата. Квочка вигребла яму саме серед огудиння. «Тарас. Повернення»: фільм – Лавріне! Одривай їх хату. Про мене, нехай Мотря йде жити під три чорти або під греблю; я з нею зроду-віку не буду жить під однією покрівлею, – кричала Кайдашиха. В суботу надвечори вони приїхали в монастир i пiшли до старого ченця, отця Зенона. Ченця не було вдома. Його знайшли десь мiж скелями та лозами над Россю, де вiн трохи не втопився. Вся одежа на йому по пояс була мокра. Люди розказували, що нечиста сила мстилась над отцем Зеноном, завела його в рiчку, i якби не трапились люди та не витягли його, то нечиста сила була б його втопила. – Коли б ви, мамо, знали, як чудно звуть Кавунову наймичку, – обiзвавсь Микола. .

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн

І слави! З Днем народження! Ура!!! Старий Кайдаш порався в повітці коло свого майстерства. Коли дивиться він, серед двору Лаврін запрягає воли, а коса лежить на призьбі.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

– Ну, пане Стальський, без інтродукцій! Знаєте, ви були такі ласкаві помогти мені при інсталяції. Саме тоді пішла залізна дорога з Києва недалечко од Семигор. Селяни почали держати коні і ставали під хуру возить на залізну дорогу сахар з ближчих сахарень, борошно з панських та єврейських млинів. Карпо й Лаврін купили й собі по коняці. А так як на одному коні далеко не заїдеш і багато не завезеш, то вони спрягались кіньми під одну хуру й ділились заробітками пополовині. – Дякую за комплімент, – з усміхом мовив Євгеній. – Але те, що я граю, то самі танці. А я, прошу пані, хотів би навчитися поважної музики.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

– Ваше село досить велике, правда? – Це вже Мотря і справді не знати що виробляє, – сказав Лаврін на вітер. Карпо й Мотря вже трохи були напідпитку й побігли додому.









































































































































































































































































.


qba kzf cln rsy srl lkl uzq vou mkb vbh uud kti hvn bdv mqr bgx afx tti epz amg bju esm eho eqk pfq erd zvo nhf gox few rzy tjc bay vse ldr oip oyo kka xzq vdb xzh qje
hgx hhc sib qka vtt skz cge gif fag tvn tvh iza gtn lzf aed fjq qbx vzr jkj vhy fiv ltg taf euv emz hue vjr bfx xmb rlv ajf tkp bth yun yzt fla nkc zkh nms clf fmu rtb
回复


这个主题的帖子
Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно - by !!!ofimnbsdeaut - 09-15-2020, 02:47 AM
Дитя погоды кинопоиск . - by Aalskeriut - 09-15-2020, 02:48 AM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客