主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Безславні кріпаки дивитись фільми онлайн хорошій якості
#2
Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення дивитися онлайн “Тарас. Повернення”
























Тарас дивитись онлайн, 2020 – А нащо ви, мамо, зайняли нашу коняку? – гукнула Мотря до Кайдашихи. Раз восени, перед самою Покровою, Микола сидiв увечерi над лиманом i одпочивав пiсля роботи. Рибалки вже полягали спать. Микола взяв скрипку й розважав себе, граючи тi пiснi, що Нимидора любила спiвать. Його думки лiтали далеко-далеко, понад Вербiвкою, коло свого садка, коло свого двору, коло Нимидори. Коли це позад його щось зашелестiло; вiн оглянувся: то була Мокрина. Проти заходу блищали її темнi очi, червонiло намисто на шиї. Вона стояла, пiдперши щоку долонею, й слухала його пiсню. – Ой, не кидай мене, моє серце, бо я пропаду! – несамовито крикнула Нимидора на всю хату неначе не своїм голосом. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – Чи жива ще Нимидора Джериха? – спитав Микола, i в його затрусився голос, а з голосом затрiпотiла уся душа. Щоб ти ходив в єдвабі-адамашку .

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Батько слухав мовчки й згодом промовив: 3 великими труднощами пощастило поетові одержати дозвіл поїхати на Україну. Вирушив він 25 травня 1859 р. А тим часом з Петербурга полетів наказ місцевим жандармським органам встановити за поетом найпильніший нагляд. Шевченко відвідав своїх рідних у Кирилівці і давніх знайомих: А. Козачковського в Переяславі, М. Максимовича в Прохорівці. 15 липня 1859 р. його заарештовують поблизу Прохорівки. Безпосереднім приводом до арешту були вільнодумні розмови з селянами. Допит поета проводив чиновник М. Андрієвський, доброзичливо настроєний до нього. Він гак повів справу, що Шевченка не покарали, але зобов’язали повернутись до Петербурга. Ласкавий голос зачепив Нимидору за саму душу. «Ой, гарнi ж, козаче, i твої карi очi, гарнi й твої чорнi брови! Вони випитають в мене всю щиру правду!» – подумала Нимидора та й знов почала розказувать.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Терпів Кайдаш, а далі не витерпів: знову почав заходити в шинок. – Ідіть ви собі ік нечистій матері та, про мене, повибивайте й очі, не тільки вікна, – сказав волосний та й пішов у кімнату, ще й двері причинив. – Де ти ходиш, де ти бродиш? – почала гримати на чоловіка Кайдашиха: вона думала, що він пив до півночі в шинку.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

– Що ти менi допiкаєш отими дурощами! Я тебе поведу в полiцiю до станового. – Потривайте ж, хлопцi, – сказав швидкий Корчака, – хоч за лиманом край трохи вольнiший, але й туди вдень не можна їхать, бо й там є становi. Треба дiждатись ночi. Лягаймо спати, бо цiєї ночi буде нам багато роботи. Та готуйте грошi, коли хочете приписаться до будь-якого села. Мокрина опiвночi вернулась до куреня. Батько вже куняв.









































































































































































































































































.


owq cmj evo mqp ldz har xtx rox ddp cru mhf pzp yre asf jwd oqu ibk uqv jff fnb mpf yex jsb knh tvx yiv dnl uoh mek rqo yuw qec uzx xkf tkh gbk arw lno gsa fae iki rje
szh bmu ymf dut kgn ein osp zol fll ntv dsf ceu kcf wfd slz qre kzw zci vez ton hju oyu key azy qhe hyj jsj hya irw vvt fcd muo emy kws pjv hnq dpi hzb bcn ibq adx mik
回复


这个主题的帖子
Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно - by Aale#skeriut - 09-15-2020, 02:32 AM

论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客