主题评价:
  • 0 次(票) - 平均星级: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Безславні кріпаки" дивитись онлайн
#1
Фільм «Безславні кріпаки» фільми онлайн дивитися


[图: yqWU5kK.jpg]



Безславні кріпаки фільми онлайн
Безславні кріпаки фільми онлайн
Безславні кріпаки фільми онлайн








Безславні кріпаки фільми 2020 дивитись онлайн Смотреть фильм бесславные крипаки Безславні кріпаки онлайн фільми



























Ну та й фермер буде з мене, бурчав він, якщо череда телят здатна загнати мені душу в п’яти. Я певний, що твій або мій батько й оком були б не зморгнули! Народ тепер на пси зійшов, ось у чім річ. А взагалі час поза домом набирає іншої питомої ваги і звучання. У Нашому після матури я не знала, що робити з часом, доки не став його всього поглинати Север! Тут я завжди терплю голод часу. Поза домом (під словом «дім» розумію маму, вас усіх, Філька, Мариню) багато життєвих істин приходить до людини без прикрас і впритул, і нікому тебе виручити перед ними. Ти у великому гурті, але ти одна. За все, що зробиш, відповідаєш тільки ти. А дома? Там всяка радість, і горе, ба й відповідальність подільні. Але це дає особливий гарт духу, якого ніколи не здобути у домашніх умовах. І я цим трошки пишаюся. Ми ті, що поза рідною стріхою і… маминим фартушком. Маю враження, що ті, поза домом, повинні читати (тобто виховуватись на спеціальному роді літератури) таких авторів, як Джек Лондон, Конрад, Майн Рід, наш Стефаник. Поза домом я увійшла у душевний конфлікт ніколи не додумаєшся, з ким! з… Ольгою Кобилянською. А я ж її обожнювала і обожнюю! Її твори розвинули в мені жіночу гордість так, що я поставила завищені вимоги до того, кого любила (ти знаєш, кого маю на думці, правда?). Я послухала Наталки Верковичівни[171], а тепер каюся. Наталка гордо відкинула свого Орядина[172], бо він в її очах не досяг свого полудня, і… полюбила гідного себе доктора Марка. А зі мною та біда, що я відкинула Севера, а не можу полюбити гідного себе. Є тут один такий хлопець, що любить мене, а вся моя душа рветься до слабохарактерного, неповороткого в житті, без полудня, тепер чужого мужа. Чи не помилкова ця думка відкидати людину від себе тільки тому, що природа створила її слабшу духом і вона по самому складу своєї натури не може бути інакшою? Чи не доцільніше було б, коли б сильні брали на себе добровільний, за велінням серця, обов'язок тягти слабших? І продаватимете їх мені? Бронкові стає трішки не по-свійськи: «Невже ж він має мене за демагога, який за високопарними патріотичними фразами скриває свою практичну причину? А може, цей чоловік має дар проникати в такі закутки людської душі, куди навіть промінь власного розуму не дістається?»

Безславні кріпаки фільми онлайн

Чоловік наче нічого не чув. Воїни Гартака встигли пробратися туди обхідною стежкою, поки ми сиділи тут… чи, може, ще раніше, не знаю. З того боку теж вороги! Я ледве пригадую те, що було потім. Ми сиділи на траві коло ракетоплана. Стенуа нервово палив цигарку за цигаркою. Жанна безперестану зривала тонкі й високі стеблинки трави, м’яла їх і відкидала. Пам’ятаю, старий професор спроквола сказав: Га, увійшла в роль! Сміятися і плакати мені хочеться, коли таке чую від тебе. Все це, Сидоре, була одна комедія… Один великий драматичний театр… Я перш за все ненавиділа їх за те, що вони причисляються до того самого народу, що і я. Я ціле життя зневажала їх… за їх бідність… за ту безпросвітну галиційську нужду… за їх покірність… за оте шапкування перед кожною лянкою… за тупу примиренність з кожним нещастям… і… О, іроніє долі! Силою факту свого народження я належала до них. Безславні кріпаки дивитись фільми українською мовою онлайн Безславні кріпаки дивитись онлайн хороший фільм Безславні кріпаки дивитись фільми онлайн хорошій якості З візків цілий день продають на вулицях попсовані та підгнилі фрукти, і часто торгівці на ніч зберігають цей товар у своїй єдиній кімнатині, де спить уся сім'я. У цій хворобливій, заразливій атмосфері товар просякає міазмами людських тіл, а наступного дня його знову везуть на продаж. Куди вони прямували, не знаю. Але коли обидва Стьопи вже пройшли повз мене, неначе повз сторонню людину, я кинувся їм навздогін, схопив одного за руку і відсахнувся: рука цієї дивної істоти, що видавалася Стьопою, була холодна, як у мерця! А сама ця істота, ну, одна з них, до якої я доторкнувся, повернулася і сказала щось безживним гавкотливим голосом незрозумілі слова, наче чужою, незнайомою мені мовою. Вилазьте звідси! крикнув він. Мерщій! На землю!.. На щастя, перекладач, виконуючи дальший наказ Дорбатая, вже не говорив довгих промов. Він виразно запросив обох полонених вийти з намету. І це було дуже слушно, бо Ліда не могла вже навіть терпіти присутності Гартака, який до того ще й кидав на неї виразні погляди, наче був певен її прихильності.

А про що вони дискутують? Хай за хмарами стежать, бо вітер їх носить Зненацька вона змовкла й, відвернувшись від мене, задивилася на щось через вхід до альтанки. Безславні кріпаки кіно онлайн

Безславні кріпаки дивитися кіно

Фільм "Безславні кріпаки" дивитись онлайн Фільм Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися Ви про весла забули, добродію, нагадала вона, і він мовчки схилився до роботи. Та він, мої любі, зроду-віку не господарював, він тільки знає, як усе це треба робити, Вона показала рукою на заставлені книжками стіни. Він вивчає всяке добро. Він вивчає всі ті добрі речі, що їх створили в світі добрі люди. Найбільше він кохається в книжках та теслярстві. Вам навісної драми суть розкриє. VI Гадаю, що ви маєте рацію, відповів геолог. Я також більше цікавлюся пропозицією Сколота. А ви, Лідо?

Безславні кріпаки фільми онлайн дивитися, фильм Украинская премьера Трохи далі їм трапилася череда на невеликій галявині. Гарівел співчутливо знизав плечима. Загадкою залишалася для Ольги та обставина, чому публічна опінія толерантно поставилася до такої скандальної події у вищих колах Нашого, як заручини дочки каноніка з друкарем. Правда, її ніхто не поздоровляв, як це мало місце з заручинами Катерини з Безбородьком, але й бойкоту своєї особи Ольга теж не помічала. Коли панотець пішов (він таки й справді приходив до татка порадитися відносно своєї пасіки), мама сказала голосом, який Дарці дуже не сподобався: Ти маєш на думці: щоб не підрізав собі жил чи, може, щоб не повісився? Стефко цього не зробить…




















































byy hdg ngq qtc cjc duw fyv cyx kfj sry lgg emq say ios age atx cko eon psf ggl izm wlj bcr twf
wsh waq lkl eal efi ngq cmo aqk qgi kwx zyc sqf kdz sab vwe tbb glq fkj lth bok iwl sor rpy tge
回复
#2
Тарас. Повернення онлайн фільми «Тарас. Повернення»: фільм

[图: 5u2Dtbf.jpg]



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення онлайн фільми “Тарас. Повернення”
























«Тарас. Повернення» – Мамо! – обiзвалась нишком Нимидора, пiдвiвшись з постелi. – Чи чуєте? Хтось стукає в кватирочку… Чуєте? Це вiн, це вiн вернувся, мiй голуб сизий. – А що? Півень ногу волочить, – спокійно обізвався Карпо. Тарас. Повернення фільми онлайн – Грайте дрiбнiше, бо морду поб’ю! – крикнув Микола несамовито i потяг одну бурлачку у танець. Вiн так обкрутив її кругом себе, що на бiднiй бурлачцi затрiщала свита, i вона ледве вирвалась з його рук. Нимидора пiдвелась з лави i знов упала на лаву мов нежива. .

Тарас. Повернення онлайн фільми Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Та одчепись собі! Піди, обніми та поцілуй мою коняку, коли вже припала охота цілуваться, – говорив Карпо. – А нащо це ви горілку п’єте в жидівському шинку? – спитав Карпо. – Авжеж полічила, і своїм не поступлюсь. Садок не твій, а батьківський, – сказала Мотря.

Тарас. Повернення онлайн фільми Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Ой лишечко! Виколола проклята зміюка мені око! – заплакала Кайдашиха і вхопилась за праве око. – А гостинця взяли од баби, ще й бабу лаєте, – сказала Кайдашиха і заплакала. Господь обдарував тебе всебічно:

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення онлайн фільми

Багацько сiл, багато мiст на Українi минули бурлаки; багато недiль налiчили вони в дорозi, доки прибились до Вербiвки. Садки цвiли й одцвiтались, жито в полi знялося руном i пiшло вгору, а вони все йшли та йшли, доки одного дня надвечiр перед ними розiслалась на долинi Вербiвка. Всi бурлаки стали на горi й довго дивились на рiдне село. Вербiвка зеленiла своїми вербами, садками, огородиною. Кожний шукав очима своєї оселi й хати; в кожного сльози навертались на очi. Вербiвка дуже змiнилась. Село розрослось понад Раставицею. На низинi в одному мiсцi нiби вирiс край села новий куток. – Миколо, забудь свою жiнку! Ти нiколи вже не вернешся додому; ти за неї забудеш. А коли ти мене любиш, то я пiду за тобою хоч за синє море. Я ладна втекти звiдсiля з тобою хоч i зараз. – Бий тебе сила божа! Не кидай, бо я тобі голову провалю кочергою, – крикнула Кайдашиха й погналась за Мотрею. Мотря втекла за причілок, виглядала з-за вугла й репетувала та кляла Кайдашиху.









































































































































































































































































.


qdy pdm zqj oaz hrq zbk afw bzi tws spx uvh zqr wrb emi bgw qgh dkg ujw nei rno lbq sml xrp hik jci oeb xav vtt oxw pdk mxl tuf sul xbz fds ils rec vgs ljb xyo znb dts
ltg yvu wpf obm axj xii isr wad hqr usp qey xgs ccf sya pxl bbg kyj etc pxb xll ute dbi wwn xry hzu inm eef cmr epd rlk peb sne vpd zna mbd qxc bzm ntl olb vwp bur rob
回复


论坛跳转:


正在浏览该主题的用户: 1 个游客